Bytom
ul. Oświęcimska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
280 000
Powierzchnia
95
Cena za m²
2947
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom, ul. Oświęcimska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Bezpośrednio od właściciela. Biurom nieruchomości dziękuję, proszę nie dzwonić. Sprzedam własnościowe mieszkanie w Bytomiu przy ul. Oświęcimskiej, w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu przedszkola, szkoła podstawowa, sklepy, przystanki autobusowe. Mieszkanie mieści się w wyremontowanej kamienicy, po niedawnej termoizolacji, remoncie klatki schodowej i dachu. Kamienica zarządzana jest prze prężnie działającą wspólnotę mieszkaniową. Samo mieszkanie również jest po remoncie. Zostały wymienione podłogi wraz z legarami, drzwi, okna oraz instalacja elektryczna. Ponadto założono płyty kartonowo gipsowe. Mieszkanie składa się z łazienki, kuchni, spiżarki oraz 3 przestronnych pokoi, istnieje możliwość podzielenia najwiekszego pokoju na dwa równe pokoje. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Ogrzewane jest CO gazowym, w salonie znajduje się także piec wolnostojący typu koza pełniący rolę kominka. Część mebli pozostaje w mieszkaniu. Szafa zabudowana w sypialni oraz szafa w przedpokoju, a także meble kuchenne. Czynsz to 400 zł. plus 200 fundusz remontowy. Zapraszam do oglądania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 95 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Bytom, ul. Oświęcimska
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bytom, Oświęcimska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.