Sopot
ul. Bolesława Chrobrego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
1 750 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
24476
Piętro
1
Rok budowy
1912
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Sopot, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Na sprzedaż stylowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 71,50 m2 usytuowany w prestiżowej części Sopotu, przy ul. Chrobrego, zaledwie 300 m do plaży. Kameralna, niska zabudowa, położona wśród zieleni, daje spokój i prywatność. Nieruchomość położona jest w pięknej, zabytkowej kamienicy z 1912 roku, która została gruntownie odnowiona pod nadzorem konserwatora zabytków. Ulica Chrobrego znajduje się w pobliżu plaży i parku. W bliskiej okolicy mieszczą się liczne restauracje, kawiarenki oraz punkty handlowo-usługowe. Apartament  znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z salonu z wyjściem na balkon oraz z szerokimi, amfiladowymi drzwiami prowadzącymi do przestronnej sypialni. Niezwykłe, łukowate okna w wykuszu, pod którymi umieszczono duże dwuosobowe łóżko, nadają przestrzeni niezwykły charakter kurortu z dawnych lat. Oddzielna kuchnia posiada okno, meble w zabudowie oraz wszystkie niezbędne sprzęty AGD. Duża, widna łazienka z oknami przeszła gruntowny remont w 2020, posiada wygodną kabinę prysznicową, toaletę i nowoczesne płytki. 3,40 m wysokości pomieszczeń potęguje wrażenie przestronności apartamentu i daje duże możliwości aranżacyjne. Podana cena obejmuje wszystkie meble widoczne na zdjęciach. Do apartamentu przypisana jest piwnica i miejsce parkingowe. Opłaty administracyjne wynoszą 500 PLN.
Nieruchomość nadaje się zarówno do stałego zamieszkania, jak i wakacyjnych wypadów bądź inwestycyjnie po kątem  wynajmu długo-i krótkoterminowego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 71,50 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy z 1912 roku
  • Sopot, ul. Bolesława Chrobrego
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Sopot, Bolesława Chrobrego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.