Kobyłka
ul. Jazłowiecka
bliźniak na sprzedaż

Cena
799 000
Powierzchnia
122
Cena za m²
6 576
Pow. działki
400
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 1 bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 2 bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 3 bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 4 bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 5 bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 6 bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 7 bliźniak, 4 pokoje Kobyłka, ul. Jazłowiecka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania połowa bliźniaka, którego powierzchnia wynosi 121,5 m². Dom położony jest na działce o pow 400 m² w pobliżu ulicy Jazłowieckiej w Kobyłce.

Dom posiada 2 poziomy oraz poddasze o pow. 30 m², które można zaadaptować wg własnego uznania. Na parterze mieści się garaż (20 m²), przedpokój, salon z aneksem kuchennym wyposażony w kominek z funkcją dogrzewania, łazienka z prysznicem oraz wejście na taras i do ogrodu. Cały parter posiada ogrzewanie podłogowe. Na I piętrze natomiast znajdują się 2 pokoje z balkonem, sypialnia oraz łazienka z wanną.

Nieruchomość sprzedawana jest z całym wyposażeniem i jest gotowa do zamieszkania od zaraz.

Ogromnym atutem jest położenie w bliskiej odległości od lasu. Przy budynku znajduje się przystanek autobusowy, a pieszo do stacji PKP dojdziemy w ok. 15 minut.

Agencja Nieruchomości Sunset służy również pomocą w zbadaniu bezpłatnie zdolności kredytowej, jak również i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup powyższej prezentowanej nieruchomości.  
Zapraszamy do kontaktu !!

  • ul. Jazłowiecka, Kobyłka, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 121,50 m², 4 pokoje, wybudowany w 2007 roku
  • Działka 400 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Balkon, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kobyłka, Jazłowiecka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.