Łódź Retkinia

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
295 000
Powierzchnia
42
Cena za m²
6954
Piętro
3 / winda
Rok budowy
1989
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Kupujący nie płaci prowizji!

Do zaoferowania mamy standardowe M3 na Retkini z dużym balkonem zlokalizowane w pobliżu Parku na Zdrowiu 

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w wieżowcu. Jego powierzchnia użytkowa to niespełna 43m2, s skład której wchodzi przedpokój łazienka, toaleta, kuchnia, sypialnia oraz salon z wyjście na duży balkon.
Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym i szybkim połączeniem z centrum miasta. W pobliżu jest bogato rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W sąsiedztwie znajdują się place zabaw, przystanki autobusowe oraz szkoły.
Park na Zdrowiu 300m,
Supermarket Carrefour 24h 200m
Dojazd do centrum Łodzi MPK ok 10 min.
Ekspozycja okien: wschód-zachód
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe 
Czynsz: 420zł 

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl
Zapraszamy ! :)
 

Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.

Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,42 m²
  • 3 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1989 roku
  • Łódź, Retkinia
  • Balkon
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Retkinia Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.