Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Kąty Denkowskie
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
450 000
Powierzchnia
100
Cena za m²
4500
Pow. działki
2672
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 4 dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 5 dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 6 dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 7 dom wolnostojący Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kąty Denkowskie. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania oferuję wolnostojący dom z czerwonej cegły o powierzchni użytkowej 100m2, w spokojnej, zielonej okolicy, przy ulicy Kąty Denkowskie.
Na parterze domu znajdują się: duży pokój 17m2, łazienka 6m2, kuchnia 13m2 i wiatrołap.
Na piętrze: dwa duże pokoje 19m2 i 21m2, toaleta i garderobna.
Dodatkowo dom posiada 2 tarasy na parterze i na piętrze.
Dom jest stale zamieszkiwany i w pełni wyposażony, a pomieszczenia na piętrze są świeżo po remoncie. Ogrzewanie z pieca C.O. na węgiel i drewno.

Wraz z domem na ogrodzonej działce znajduje się osobny nowy budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 46 m2 (możliwość adaptacji na podwójny garaż).
Dodatkowo na działce znajduje się też warsztat garncarski wraz z piecem garncarskim - gratka dla zainteresowanych garncarstwem i rękodziełem.

Pięknie utrzymana duża działka ma łączną powierzchnię 2672m2, a na niej znajduje się dużo zieleni w tym krzewy, świerki i drzewka owocowe.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w bezpośrednim otoczeniu las i dużo terenów zielonych na spacery.
Jednoczeście z centrum Ostrowca 10 minut jazdy samochodem, ponadto 100m od domu znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.

  • ul. Kąty Denkowskie, Ostrowiec Świętokrzyski, powiat ostrowiecki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 100 m²
  • Działka 2672 m²
  • Taras, garaż, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: cegła
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ostrowiec Świętokrzyski, Kąty Denkowskie Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.