Gdańsk Przymorze

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
520 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
10196
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1963
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na 4 piętrze. Z oddzielną kuchnią. Blisko do Mola w Parku Reagana. Największy pokój to ok. 16m2. Dwa mniejsze pokoje po około 9m2. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i słoneczne. Na opłaty składa się czynsz spółdzielni (w zależności od zużycia wody, zwykle około 500-600 zł), dodatkowo gaz + prąd wg zużycia. Status: spółdzielczo-własnościowe Mieszkanie obecnie wynajmowane - okres wypowiedzenia umowy najmu wynosi 2 mce. Możliwość kontynuowania współpracy z najemcami. Bardzo dobra komunikacja: w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, SKM, w pobliżu wiele sklepów, galerie handlowe, poczta, banki, przychodnia, rynek , parki. Zadzwoń i umów się na prezentację! Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1963 roku
  • Gdańsk, Przymorze
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Przymorze Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.