Dąbrowa

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
699 000
Powierzchnia
270
Cena za m²
2589
Pow. działki
1400
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2019
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 6 pokoi Dąbrowa. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Dom, który oferuję może być interesujący dla dużej rodziny lub osób ceniących sobie przestrzeń. Dom jest duży, ok.270m2 i posiada : 6 pokoi, 3 łazienki, kuchnia + jadalnia i pokój wypoczynkowy jako przestrzeń otwarta /z możliwością innej aranżacji /, miejsce na spiżarnię, wiatrołap, kotłownia i garaż dwustanowiskowy. Budynek posadowiony jest na działce o pow. niespełna 14a, oraz przysługuje udział w prywatnej drodze ok. 2a. Działka usytuowana jest na bardzo delikatnym wzniesieniu, co gwarantuje że teren jest nie zalewowy i nie osuwiskowy, oraz przylega bezpośrednio do gminnej drogi asfaltowej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, spokojna okolica, otoczenie nowych domów, brak jakiejkolwiek uciążliwej działalności gospodarczej, umiarkowane zagęszczenie, oraz łatwy a przede wszystkim szybki dojazd do pobliskich miast drogą krajową nr 4 / Rzeszów 13km , Sędziszów Młp. 8km /, jak również dostępność wszystkich mediów podkreśla duże walory tej lokalizacji. Jeżeli chodzi o budynek to jest wybudowany z pustaka na zaprawie klejowej, stropy parteru i poddasza żelbetowe co zwiększa bezpieczeństwo i akustykę nad częścią mieszkalną, pokryty blachą dachówkową wykonaną przez firmę BRATEX z surowca firmy SSAB, orynnowanie poziome i pionowe metalowe GALECO STAL, okna dachowe FAKRO. Docieplenie poddasza wykonano styropianem o grubości 20 cm, a ścian styropianem o grubości 15 cm i wykończono tynkiem sylikonowym. Do budynku podłączone są wszystkie media, łącznie z odprowadzeniem wody deszczowej. Wewnątrz wykonano instalację elektryczną, wod. - kan. i gazową, a także tradycyjne tynki wewnętrzne wapienno - cementowe. Ponadto zamontowano białe okna 3-szybowe firmy KNS SOFTLINE 82, we wszystkich oknach rolety zewnętrzne na pilota, drzwi wejściowe KMT SUPRTHERM 90 z samozamykaczem, drzwi wejściowe do garażu KMT Plus 54, brama garażowa segmentowa NOVOFERM na pilota. Przed porównaniem z innymi ofertami, zapraszam do oglądnięcia oferowanej nieruchomości, co pozwoli na bardziej realną ocenę walorów domu oraz lokalizacji.

  • Dąbrowa, gmina Świlcza, powiat rzeszowski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 270 m², 6 pokoi, wybudowany w 2019 roku
  • Działka 1400 m²
  • Garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: pustak
  • Dojazd: asfalt
  • Media: gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Dąbrowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.