Kraków Prądnik Biały
ul. Witkowicka
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
258 000
Powierzchnia
27
Cena za m²
9464
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2013
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 9 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 10 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 11 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 12 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 13 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 14 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 15 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 16 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 17 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 18 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Prądnik Biały, ul. Witkowicka. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

|
Śliczna kawalerka z miejscem postojowym.
Do wejścia od zaraz.

Cudowne mieszkanie w niedużym budynku jest idealne pod wynajem lub jako mieszkanie dla singla. Jest po odświeżeniu, a wyposażenie jest w cenie mieszkania. Cisza i zieleń za oknem.


LOKALIZACJA I TRANSPORT

Ulica Witkowicka znajduje się tuż obok ulicy Belwedrczyków i Alei 29-go Listopada w Krakowie. Jest to rejon, który bardzo mocno rozwija się w ostatnich latach, a ceny nieruchomości zyskują znacznie na wartości. W najbliższych latach w okolicy pojawi się pętla tramwajowa.

Doskonały dojazd do innych części Krakowa zarówno samochodem jak i autobusem (do przystanku autobusowego idzie się ok. 3 minut).

BUDYNEK I MIESZKANIE

Mały budynek zapewnia małą ilość sąsiadów, a co za tym idzie - spokój i prywatność. W 2013 roku budynek przeszedł generalny remont i wydzielenie mieszkań na własność.

Na podwórku jest wydzielone i wykupione miejsce postojowe.

Mieszkanie ma powierzchnię 27,26 m2 i składa się z pokoju (ok. 17 m2), łazienki z WC (ok. 3,5 m2) i kuchni w przedpokoju (ok. 5,4 m2).

Kuchnia jest wyposażona i umeblowana, w łazience znajduje się kabina prysznicowa. Przestronny pokój z widokiem na zieleń spodoba się osobom ceniącym spokój i ciszę.

Okna są nowe PCV, na podłodze panele, a w łazience - płytki.
Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni w budynku. Opłaty zawierają się w czynszu administracyjnym.

Czynsz wynosi ok. 350zł i zawiera wszystkie opłaty administracyjne, wywóz śmieci i nieczystości, wodę, CO, fundusz remontowy. Dodatkowo płaci się jedynie za prąd i Internet.

Cena + 25 000zł za miejsce postojowe     

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,26 m²
  • parter w 1-piętrowym budynku z 2013 roku
  • Kraków, Prądnik Biały, ul. Witkowicka
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kraków Prądnik Biały, Witkowicka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.