Malbork Centrum
pl. Gabriela Narutowicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
235 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
4747
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1976
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum, pl. Gabriela Narutowicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum, pl. Gabriela Narutowicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum, pl. Gabriela Narutowicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum, pl. Gabriela Narutowicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum, pl. Gabriela Narutowicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Malbork Centrum, pl. Gabriela Narutowicza. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Piękna lokalizacja, blisko centrum miasta, ale z poczuciem ubocza. W bliskiej odległości i widokiem z okien na Zamek Malborski, urokliwy Skwer ZHP i bliski
(10 min. spacerem) Park Miejski ze ścieżkami do joggingu, rowerów i fit treningu, bezpośrednio nad rzeką Nogat. Miejsce idealnie skomunikowane z innymi dzielnicami miasta, przychodnią, centrum usługowo-handlowym, szkołą etc. w bliskości gotyckiego XIII w. Kościoła Jana Chrzciciela (300m). Niski koszt utrzymania, ponieważ mieszkanie jest płd-zach., nasłonecznione i ciepłe.
(380zł-lato/420zł -zima). Zwroty za ogrzewanie miejskie i ciepłą wodę. W niedługim czasie planowana jest, wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową, instalacja nowoczesnej windy. Mieszkanie solidnie wyremontowane i odmalowane w 2018roku. W salonie o pow. 20m2 jest urokliwy balkonik o pow. 2,5 m2 z ochronnym, nowym okapem. W łazience wanna i przystosowanie dla osoby starszej lub niepełnosprawnej. Niewielki remont, aranżacja i odmalowanie wnętrza według własnych upodobań i potrzeb.
Budynek posiada domofon i pomimo bliskości centrum i szlaku turystycznego bezpieczny. Piwnica o pow. 4 m2, suszarnia i pomieszczenie na rowery w przyziemiu, mili i kulturalni sąsiedzi sprawiają, iż jest to super miejsce do zamieszkania dla rodziny, ale także dla osoby samotnej.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,50 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1976 roku
  • Malbork, Centrum, pl. Gabriela Narutowicza
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Malbork Centrum, pl. Gabriela Narutowicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.