Gdańsk Letnica
ul. Letnicka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
628 501
Powierzchnia
58
Cena za m²
10700
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Termin odbioru
2023 I kw.
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Letnica, ul. Letnicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Letnica, ul. Letnicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Letnica, ul. Letnicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Letnica, ul. Letnicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Letnica, ul. Letnicka. Zdjęcie 5
Lista zdjęć
DeweloperDEVELIA
Numer lokaluB4.0.9

Nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,74 m2 w inwestycji Osiedle Latarników dewelopera DEVELIA, na 0 piętrze pod adresem ul. Letnicka, Gdańsk Letnica. Planowany termin oddania to I kwartał 2023 roku.

Osiedle Latarników powstaje w pasie nadmorskim Gdańska, w dzielnicy Letnica. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie, w bliskiej odległości od Parku Brzeźnieńskiego im. JJ. Haffnera, który sąsiaduje z plażą nad Zatoką Gdańską. Dzielnica Letnica jest dynamicznie rozwijającą się częścią miasta, bardzo dobrze skomunikowaną z centrum i jednocześnie gwarantującą szybki dojazd do głównych tras drogowych S-6, S-7 oraz autostrady A1. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszko... więcej >

Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania DEVELIA Gdańsk
Mieszkania DEVELIA Osiedle Latarników Gdańsk
Mieszkania 3-pokojowe DEVELIA Osiedle Latarników Gdańsk

Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.