Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Kalisz
ul. Górnośląska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
220 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
4583
Piętro
6 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Witam serdecznie , na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe ulokowane w wieżowcu 10-cio piętrowym przy ulicy górnośląskiej obok galerii Amber. Mieszkanie zlokalizowane jest na 6 pietrze z pięknym widokiem na panoramę Kalisza z nową wyremontowaną windą. Do tej pory było wynajmowane więc samo wymaga remontu, aczkolwiek pozostawiam w cenie całe wyposażenie więc nadaje się do zamieszkania od zaraz. Pokoje połączone są korytarzem nie zaś jak często w tej części miasta w zabudowie przejściowej, oddzielnie posiadają łazienkę, toaletę oraz kuchnie. na półpiętrze znajduje się zsyp do śmieci. Dosłownie 10 metrów od bloku szkoła podstawowa nr 18. Mieszkanie posiada balkon. Polecam i zapraszam do zakupu.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
  • Kalisz, ul. Górnośląska
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kalisz, Górnośląska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.