Łódź Zarzew

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
37
Cena za m²
6216
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Zarzew. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, w rozkładzie charakterystycznym dla Osiedla Łódź - Zarzew - z dużego pokoju wejście do mniejszego pokoju z balkonem oraz do kuchni. Mieszkanie jest w stanie dobrym, do zamieszkania, ewentualny remont w ramach potrzeb i możliwości przyszłego lokatora;) Drzwi wejściowe nowe. Kuchnia w zabudowie z 2015 r. w stanie idealnym, mało używana, w neutralnej stylistyce. Ciche, spokojne sąsiedztwo, bliskość sklepów, aptek, przychodni lekarskich, przedszkoli i szkół (SP nr 173 w szczycie bloku).Widok z balkonu na tereny zielone. Przed blokiem duży, nowy parking, w sąsiedztwie także parking strzeżony. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Sprzedaż bezpośrednia.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1980 roku
  • Łódź, Zarzew
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 4 dni temu
Łódź Zarzew Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.