Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.
Ogłoszenie wstrzymane

Dąbrowica

działka budowlana na sprzedaż

Cena
695 000
Powierzchnia
3200
Cena za m²
217
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Działka o powierzchni 3,177 m2 położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Dąbrowica. Oddalona od granic Lublina ok 0,5 km z wjazdem bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 830 (Lublin - Nałęczów).
Działka jest ogrodzona, zadrzewiona ponad 30-letnie świerki, sosny oraz innymi drzewami, na terenie posesji znajduje się staw z aktualnym pozwoleniem wodno-prawnym (rzeka Czechówka), z mikroklimatem jak w uzdrowisku w Nałęczowie. Z warunkami do prowadzenia działalności gospodarczej.
Uzbrojona we wszystkie media.
Na działce znajduje się dom o powierzchni 118 m2 z 1974 roku.
Na parter składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Na kondygnacji -1 znajdują się 2 pokoje, kuchnia, WC oraz kotłownia.
Materiał jakiego użyto do budowy to cegła i bloczki betonu komórkowego, dach pokryty jest blachą. W bryle budynku znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.
Dom posiada wszystkie instalacje: prąd (siła), gaz, c.o., wodociągową i kanalizacyjną (szamba).
Jest do zamieszkania lub do remontu.  

  • Dąbrowica, gmina Jastków, powiat lubelski
  • Działka budowlana o powierzchni 3200 m².
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, szambo
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Dąbrowica Poland - lokalizacja przybliżona
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.