Wałbrzych

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
180
Cena za m²
1661
Pow. działki
997
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 4 dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 5 dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 6 dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 7 dom wolnostojący Wałbrzych. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚC. Na sprzedaż połowa domu dwurodzinnego o całkowitej powierzchni 223,2m2 i powierzchni mieszkalnej 180m2 zlokalizowana 8 minut drogi od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nieruchomość składa się z parteru,piętra oraz zaadaptowanego poddasza na lokal mieszkalny. Na każdym piętrze w lokalu jest łazienka z WC, kuchnia, salon oraz sypialnia. Na chwilę obecną piętra tworzą osobne lokale mieszkalne połączone klatką schodową. Możliwość połączenia w jeden duży lokal mieszkalny.Lokal na parterze oraz poddaszu jest po kapitalnym remoncie, mieszkanie na pierwszym piętrze wymaga remontu.Klatka schodowa w dobrym stanie. Budynek ocieplony, 10 letnia blacho-dachówka na dachu. Do nieruchomości przynależy część piwnicy oraz 1/2 działki o powierzchni 1954m2. Cena 299 000 tys do negocjacji. Zapraszam na bezpłatną prezentację.

  • Wałbrzych, powiat wałbrzyski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 180 m²
  • Działka 997 m²
  • Budynek w stanie do remontu
  • Piwnica
  • Dach: blachodachówka
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Wałbrzych Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.