Wołomin
ul. Fieldorfa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
280 460
Powierzchnia
37
Cena za m²
7400
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Fieldorfa. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

BEZPOŚREDNIO - Sprzedam mieszkanie w Wołominie przy ul. Fieldorfa o powierzchni 37,9 m2, na parterze w 4-ro piętrowym bloku. Mieszkanie jest po remoncie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz piwnicy. Budynek usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji w bezpośredniej bliskości wielu sklepów spożywczych, przedszkola, apteki, restauracji i punktów usługowych. Więcej informacji pod numerem telefonu.
Cena do małej negocjacji.
Zapraszam.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1970 roku
  • Wołomin, ul. Fieldorfa
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wołomin, Fieldorfa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.