Niegowonice

działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
389 000
Powierzchnia
1.39 ha
Cena za m²
28
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 3 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 4 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 5 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 6 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 7 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 8 Działka inwestycyjna Niegowonice. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Wyłączna oferta Agencji Gwarek Nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji!

Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży ustawną 139 arową działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach gmina Łazy.

Działka kształtem zbliżona jest do kwadratu o wymiarach ok. 117 m szerokości i długości ok. 125 m. Teren płaski. Usytuowana w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 790 z dostępem do mediów: wodą, prąd, telekomunikacja przy działce.

Teren w uchwalonym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony jako F1P-Teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów z przeznaczeniem podstawowym:

Obiekty produkcyjne, składy, magazyny, zabudowa usługowa.

Uregulowany stan wieczysto- księgowy bez jakichkolwiek obciążeń.

Polecamy ją w szczególności pod inwestycję z racji na jej świetne skomunikowanie z Dąbrową Górniczą, Zawierciem oraz za względu na duże możliwości związane z zabudową ze względu na regularny kształt i powierzchnie wynoszącą 1,39 HA.

Zakłady między innymi takie jak: Kolprem, Sirgo, Ficosa,Mecacontrol ok.10 km

Zawierciański Park Przemysłowo Technologiczny ok. 20 km

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji.

Kupujący nie płaci prowizji.

Wyłączna oferta Agencji Gwarek Nieruchomości.

Posiadamy państwową licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 25223.

Weryfikujemy stan prawny nieruchomości oraz uzyskujemy wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do sprzedaży/zakupu nieruchomości.

Ponadto dla naszych Klientów oferujemy darmową publikację ogłoszeń w gazetach "Gwarek" ukazujących się na terenie całego powiatu olkuskiego „Gwarek Olkuski” oraz na terenie całego powiatu zawierciańskiego „Gwarek Zawierciański”, których jesteśmy Wydawcą, a także wybranych ofert na łamach „Gwarka Małopolskiego”.

Stale poszerzamy naszą wiedzę, biorąc czynny udział w szkoleniach tematycznych.

Ściśle współpracujemy z agencją Gwarek Nieruchomości z siedzibą w Krzeszowicach. Nasze działania obejmują obszar całego powiatu olkuskiego i powiatu zawierciańskiego oraz Zagłębia i pięciu podkrakowskich gmin.

UWAGA! Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

  • Niegowonice, gmina Łazy, powiat zawierciański
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 13949 m² (1.39 ha).
  • Długość: 125 m, szerokość: 117 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Niegowonice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.