Kraków Czyżyny
os. 2 Pułku Lotniczego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
520 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
10612
Piętro
15 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam bezpośrednio! Atutem tego mieszkania jest niewątpliwie jego usytuowanie na 15 piętrze - ostatnim zamieszkałym a na 16 są komórki lokatorskie. Przepiękny widok rozciągający się na Kraków nie przysłonięty inną zabudową. Widoki można podziwiać z balkonu o długości 6 metrów w zabudowie. Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialnią i pokojem oraz łazienką z wc. Na piętrze suszarnia do użytku mieszkańców piętra. Na parterze pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków. Monitoring w windach oraz w bloku i na zewnątrz co wpływa na bezpieczeństwo. W pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej. Generalny remont w 2017r. Osiedle idealne dla rodzin lub osób aktywnych ( szkoła, 2 parki, place zabaw, hipermarket ) bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.
Mieszkanie własnościowe spółdzielcze, nie obarczone hipoteką.
Więcej informacji udzielę przez telefon, a zatem zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • 15 piętro w 16-piętrowym bloku z windą
  • Kraków, Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kraków Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.