Łódź
ul. Leopolda Staffa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
247 900
Powierzchnia
39
Cena za m²
6262
Piętro
parter
Rok budowy
1965
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedażny dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,59 m2, mieszczące się na parterze w bloku przy ul. Staffa. Nieruchomość jest w pełnym rozkładzie, z oddzielna kuchnią. Stan mieszkania do remontu. W przedpokoju miejsce na dużą szafę w zabudowie. Pokoje ustawne: mały w kwadracie, duży w prostokącie został powiększony kosztem loggii ( jest możliwość powrócenia do pierwotnego układu wstawiając okno balkonowe). Wszystkie media miejskie, brak podzielników ciepła. Niskie koszty utrzymania. Blok położony w środku osiedla więc jest cisza i spokój, a zarazem blisko do komunikacji miejskiej, sklepów oraz parku. Zapraszam na prezentację.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,59 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z 1965 roku
  • Łódź, ul. Leopolda Staffa
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź, Leopolda Staffa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.