Łódź Bałuty
ul. Tatarakowa 15
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
390 000
Powierzchnia
69
Cena za m²
5595
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1997
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Tatarakowa 15. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam!
Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Radogoszcz - Wschód. Dogodna lokalizacja w bezpiecznej okolicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, przedszkola, poradnia lekarzy rodzinnych, szkoła podstawowa oraz liceum. Ponadto wiele sklepów spożywczych i placów zabaw oraz terenów rekreacyjno - wypoczynkowych. Doskonałe połączenie z centrum miasta. Arturówek i las Helenówek w zasięgu spaceru. Mieszkanie posiada: duży przestronny salon, dwa pokoje, łazienkę i oddzielną toaletę, duży przedpokój, kuchnię oraz duży zadaszony balkon. W przedpokoju dwie zabudowane wnęki. Do mieszkania należy komórka lokatorska w piwnicy. Atutem mieszkania jest jego oświetlenie, które nadają liczne okna usytuowane na stronę południową. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku, przy ulicy Tatarakowej. Blok ogrodzony, furtki zamykane, brama uruchamiana pilotem. Stan dokładnie taki jak na zdjęciach.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,70 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1997 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Tatarakowa
  • Balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: internet
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Łódź Bałuty, Tatarakowa 15 Poland - lokalizacja dokładna
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.