Warszawa Gocławek
ul. Naddnieprzańska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
695 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
13900
Piętro
1 / winda
Rok budowy
2014
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Gocławek, ul. Naddnieprzańska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 50 m.kw 
Mieszkanie jest w bloku z 2014 r. Spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. 4 min. pieszo do kolejki Warszawa Gocławek - 15 min. do centrum.

Mieszkanie w pełni wyposażone wg projektu architekta. Wszystkie meble i zabudowy pod wymiar, z dobrych materiałów ( lakierowany MDF, fornir). Mieszkanie było zamieszkiwane 5 lat. Jest w bardzo dobrym stanie, nie zniszczone, właściwie nawet nie trzeba go odmalowywać. Jest gotowe do zamieszkania od zaraz.
Wszystkie sprzęty kuchenne bosch i samsung, nowa pralka z suszarką ( na gwarancji). Wszystko z górnej półki. Bardzo pojemne szafy w korytarzu przy wejściu i w sypialni.
Mieszkanie ma loggie - 3,2 m kw z widokiem na drzewa. Jest to widne, przyjemne mieszkanie z dobrym rozkładem, z oknami na dwie strony, na pierwszym piętrze, z windą. W cenie mieszkania jest miejsce postojowe na auto w hali garażowej, ze stalową szafą garażową. Komórki lokatorskiej brak. 
Blok jest nowoczesny - inwestycja Tynkbud. Portiernia 24h. W bloku mieści sklep Żabka.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2014 roku
  • Warszawa, Gocławek, ul. Naddnieprzańska
  • Balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 5 dni temu
Warszawa Gocławek, Naddnieprzańska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.