Szukaj Dodaj

 Warszawa Bemowo, ul. Radiowa - Mieszkanie 2-pokojowe · 39 m² · parter Ogłoszenie wstrzymane

Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Skorzystaj z formularza po prawej stronie lub zadzwoń: tel. 221189815
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,34 m²
  • parter w budynku z windą z 2017 roku
  • Warszawa, Bemowo, ul. Radiowa
  • Taras, aneks kuchenny
  • Mieszkanie do wykończenia (stan deweloperski)
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Lokal numer A-04, Termin odbioru: 2017 IV kw.
Czy chciałbyś odetchnąć i uciec przed drapieżnym obliczem stolicy? Czy cisza to luksus, który gości jedynie na przedmieściach? Czy rytm przyrody lub przyjazne sąsiedztwo to określenia, o których jedynie możesz pomarzyć?

Nowe Osiedle Dekada dedykujemy miłośnikom wszystkich atrakcji dzielnicy Bemowo. W zasięgu ręki znajdziecie Państwo zarówno infrastrukturę miasta i dzielnicy, jak i spełnienie marzenia o wyciszeniu i bliskości terenów Kampinosu. To właśnie tutaj możliwe jest życie z dala od zgiełku. Architektura osiedla - oparta na koncepcji słonecznych tarasów wkomponowanych w klimat rewitalizowanego osiedla i otoczenie lasu – zapewnia idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą.

Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty głęboko w otulinę Kampinosu niczym przyczółek. Miejsce, które łączy rytm przyrody otaczającego je lasu i przyjazne sąsiedztwo Boernerowa oraz okolic ulicy Radiowej – tak bardzo cenione przez mieszkańców tych rejonów Bemowa. To właśnie tu uznany warszawski deweloper, historycznie związany z dzielnicą Bemowo, firma PROFBUD, zlokalizował swoją niezwykłą inwestycję. PROFBUD, tworząc nowe miejsce dla mieszkańców Bemowa, postawił na rewitalizację przepięknego zakątka zlokalizowanego w sąsiedztwie ronda im. Pułkownika Bernarda Adameckiego.

Więcej o inwestycji

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania Profbud Warszawa
Mieszkania Profbud Osiedle Dekada Warszawa
Mieszkania 2-pokojowe Profbud Osiedle Dekada Warszawa
Warszawa Bemowo, Radiowa Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.