Szukaj Dodaj

 Kraków Grzegórzki, ul. Cystersów - Mieszkanie 2-pokojowe · 49 m² · parter

353 509 zł
7100 zł / m²
353 509 zł 7100 zł / m²
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,79 m²
  • parter w budynku z windą z 2018 roku
  • Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów
  • Taras, aneks kuchenny
  • Mieszkanie do wykończenia (stan deweloperski)
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Lokal numer C06, Termin odbioru: 2018 I kw.
Drugi etap Cordia Cystersów Garden to kontynuacja inwestycji ulokowanej przy ulicy Cystersów w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie 3 przystanki od krakowskiego Rynku. Powstaną tutaj 3 budynki mieszkalne (od 4 do 9 kondygnacji), w których znajdzie się razem 177 mieszkań o powierzchni od 23 do 120 metrów kwadratowych oraz 2 lokale usługowe. Razem z istniejącą już zabudową całość wpisze się w założenia osiedla – zaplanowanego wokół zielonego ogrodu, oferującego mieszkańcom wygodne lokale i bliskość do centrum Krakowa.

Wszystkie mieszkania będą miały dostęp do balkonu lub tarasu, a te na najniższych kondygnacjach także do własnego ogródka. Za dodatkową opłatą będzie można wykupić komórkę lokatorską lub własne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Lokale będą wykończone w najwyższym standardzie deweloperskim: z drewnianą stolarką okienną, gotową instalacją pod media i klimatyzację czy videodomofonami. Oczywiście w budynkach znajdą się recepcja i windy, a osiedle będzie całodobowo chronione. Na jego terenie powstanie także bezpieczny plac zabaw dla dzieci, strefa fitness z urządzeniami siłowni na świeżym powietrzu oraz skwer z malowniczą kaskadą wodną.

Deweloper oferuje mieszkania w odrębnej własności z wieczystym użytkowaniem gruntu oraz w wygodnej płatności 10/90. Budowa drugiego etapu rozpoczęła się w czwartym kwartale 2015 roku, a zakończenie planowane jest na początek roku 2018.

Inwestycja Cordia Cystersów Garden etap II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Cystersów (1,9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Cordia member of Futureal.

Inwestycja Cordia Cystersów Garden etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Kraków Grzegórzki, ul. Cystersów Mieszkanie · 2 pokoje · 49 m² · parter Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
344 989 zł
7100 zł / m²
Kraków Grzegórzki, ul. Cystersów Mieszkanie · 2 pokoje · 49 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
344 989 zł
7100 zł / m²
Kraków Grzegórzki, ul. Cystersów Mieszkanie · 2 pokoje · 49 m² · 3 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
351 308 zł
7100 zł / m²
Kraków Grzegórzki, ul. Cystersów Mieszkanie · 2 pokoje · 50 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
353 509 zł
7100 zł / m²
Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania Cordia Kraków
Mieszkania Cordia Cystersów Garden II Kraków
Mieszkania 2-pokojowe Cordia Cystersów Garden II Kraków
Wyślij wiadomość
Twój numer telefonu z Ustawień konta na który ma kontaktować się sprzedający.
Zadzwoń
Tel. 12 ...
Kraków Grzegórzki, Cystersów Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.