Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.
Ogłoszenie wstrzymane

Opole Groszowice
ul. Przeskok 1
działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
5 900 000
Powierzchnia
57634
Cena za m²
102
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Oferta dotyczy nieruchomości zabudowanej w Opolu - Groszowicach, na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek biurowo -socjalny, budynek warsztatowy oraz duża wiata magazynowa. Na działce znajdują się otaczarnia oraz węzeł betoniarski. Cały teren jest ogrodzony, posiada dwie bramy wjazdowe, przy jednej znajduje się waga samochodowa. Drogi i place utwardzone nawierzchnią asfaltową i betonową (85% działki).
W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 2P - przeznaczenie pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Teren idealnie nadający się na każdą działalność gospodarczą, a w szczególności w zakresie przetwórstwa odpadów komunalnych i niebezpiecznych. Bardzo dobrze zlokalizowana, ze wszystkich stron: zachodniej, wschodniej, północnej i południowej graniczy z działkami będącymi we władaniu PKP SA . Posiada doskonałe dojazdy od ul. Przeskok (dz. Nr 80) oraz połączenie z bocznicą kolejową (dz. Nr 34) w odległości ok. 200 m. Na terenie obiektu znajduje się stacja transformatorowa o mocy do 2 MW.
W 2015r. wydano decyzję na przetwarzanie i zbiórkę odpadów budowlanych oraz zbiórkę odpadów metalowych, drewnianych, tworzyw sztucznych, szkła i innych z demontażu linii elektroenergetycznych w procesie R12, ważną do dnia 24 marca 2025r.
Oferta ta stanowi zaproszenie na spotkanie w celu bliższego zapoznania się z ofertą i podjęcia rokowań.

  • ul. Przeskok 1, Opole Groszowice
  • Działka inwestycyjna o powierzchni 57634 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Opole Groszowice, Przeskok 1 Poland - lokalizacja dokładna
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.