Mieszkania - RONSON Miasto Marina Wrocław

Miasto Marina

Wrocław Krzyki ul. Na Grobli
Opis inwestycji
Aparthotel nad Odrą

Jeśli cenisz ciszę i spokój, a jednocześnie chcesz korzystać z uroków i atrakcji wielkiego miasta i zawsze być w centrum wydarzeń to mamy dla Ciebie idealną propozycję – osiedla Miasto Marina nad Odrą! Blisko stąd do tętniącego życiem wrocławskiego Starego Miasta z jego licznymi, galeriami, kawiarenkami, pubami i restauracjami.
W najbliższej okolicy znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Mieści się tu wiele lokalnych punktów handlowych i usługowych, w niewielkiej odległości jest Galeria Dominikańska z licznymi sklepami, butikami i kawiarniami. Bliskość centrum gwarantuje łatwy dostęp do placówek kulturalnych i rozrywkowych, takich jak między innymi Multikino przy placu Grunwaldzkim, Hala Stulecia, Panorama Racławicka czy wrocławskie zoo, tak chętnie odwiedzane przez mieszkańców Wrocławia i turystów.

Atrakcyjność lokalizacji gwarantuje również bliskość szkół wyższych, takich jak Politechnika Wrocławska, Akademia Sztuk Pięknych, Uniwersytet Przyrodniczy czy Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Ze względu na to w okolicy nie brakuje klubów studenckich i dyskotek, gdzie można miło spędzić wieczór na dobrej zabawie z przyjaciółmi. Propozycją dla amatorów aktywnego wypoczynku mogą być korty i basen „Ancora”, hala i stadion „Oławka”, przystanie wioślarskie nad Odrą, czy ośrodek jeździecki „Ranczo na Grobli”.
Deweloper: RONSON
Typ własności : Pełna własność
Stan : Do wykończenia

0 mieszkań na sprzedaż w inwestycji Miasto Marina

Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Lista ogłoszeń jest pusta
Rozpocznij wyszukiwanie od nowa
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.