Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Miejscowość
Pokoje
Piętro
Cena
Cena/m²
zł/m²
Powierzchnia
Powiat
Rynek
Źródło

Mieszkania, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

1491 mieszkań na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1388) oraz niepowtarzające się oferty agencji (103).

Mieszkanie 1-pokojowe Orzysz
Orzysz · 1 pokój · 40 m² · 1 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
1200 zł / m²

Mieszkanie Orzysz na sprzedaż bezpośrednio
Mieszkanie do remontu więcej informacji pod numerem tel....

Mieszkanie 1-pokojowe Orzysz, ul. Wojska Polskiego 82
Orzysz, ul. Wojska Polskiego · 1 pokój · 40 m² · 1 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
1200 zł / m²

Mieszkanie Orzysz na sprzedaż bezpośrednio

Mieszkanie 1-pokojowe Sątopy-Samulewo
Sątopy-Samulewo · 1 pokój · 30 m² · 2 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
1600 zł / m²

Mieszkanie Sątopy-Samulewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam mieszkanie częściowo umeblowane. ...

Mieszkanie 2-pokojowe Degucie
Degucie · 2 pokoje · 57 m² · 1 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
842 zł / m²

Mieszkanie Degucie na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedania mieszkanie z ogrodem i budynkiem gospodarczym.Mieszkanie posiada dwa pokoje, kuchnię z piecem kaflowym do centralnego ogrzewania,łazienkę i oddzielnie WC, dwa składziki oraz dwa pomieszczenia piwniczne. Położone w malowniczej Puszczy Romickiej w pobliżu jezior i lasów.Malownicz...

Mieszkanie 1-pokojowe Szczupliny
Szczupliny · 1 pokój · 28 m² · 1 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
1714 zł / m²

Mieszkanie Szczupliny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam mieszkanie bezczynszowe składające się z przedpokoju, kuchni, łazienki i pokoju o pow 28 m2. Do mieszkania przynależą piwnica, garaż działka. Mieszkanie zlokalizowane w Szczuplinach gm. Rybno nad jeziorem w otoczeniu lasów. Szczegółowe informacje pod numer tel....

Mieszkanie 1-pokojowe Kamionek Wielki
Kamionek Wielki · 1 pokój · 38 m² · 1 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 400 zł
1300 zł / m²

Mieszkanie Kamionek Wielki na sprzedaż bezpośrednio
Kawalerka ; pokój , kuchnia , łazienka , przedpokój i komórka(37,4 m2)z piwnicą i budynkiem gospodarczym . 1/działka 55m2 . 2/działka 196 m2 . 3/działka 726m2 . Wszystko położone we wsi Kamionek Wielki...

Mieszkanie 4-pokojowe Patryki
Patryki · 4 pokoje · 72 m² · parter Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
694 zł / m²

Mieszkanie Patryki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam mieszkanie do kapitalnego remontu.Mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Patryki(15 km od Olsztyna) Lokal o powierzchni 72m2,usytuowany na parterze w jedno piętrowym bloku(oddzielne wejście).więcej informacji udzielę telefonicznie lub e-mailowo.Możliwość obejrzenia po wcześniejszym uzgodn...

Mieszkanie 3-pokojowe Żołędnik, Żołędnik 4
Żołędnik, Żołędnik · 3 pokoje · 67 m² · 1 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
744 zł / m²

Mieszkanie Żołędnik na sprzedaż bezpośrednio
- duża kuchnia z kuchenką gazową (na butlę) i kuchnią kaflową, - piece kaflowe w pokojach - plastikowe, duże okna - bardzo jasne mieszkanie (strona południowa) - kuchnia, łazienka, duży przedpokój - mieszkanie bezczynszowe - pełna kanalizacja w łazience i w kuchni - chlewik i duża szopa na op...

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Jaroty, Os.  Generałów
Olsztyn Jaroty, Os. Generałów · 2 pokoje · 50 m² · parter Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
231 756 zł
4654 zł / m²

Mieszkanie Olsztyn Jaroty na sprzedaż
Kolejny etap osiedla to łącznie 4 budynki. Dwa z nich już w sprzedaży! Na osiedlu zaprojektowano całą niezbędną infrastrukturę. Inwestycja obejmuje wykonanie ciągów komunikacyjnych, placów zabaw oraz niskiej zieleni i małej architektury. Mieszkania w różnych układach i wielkościach. Dostępne miesz...

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn Jaroty, Os.  Generałów
Olsztyn Jaroty, Os. Generałów · 3 pokoje · 71 m² · parter Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
342 672 zł
4799 zł / m²

Mieszkanie Olsztyn Jaroty na sprzedaż
Kolejny etap osiedla to łącznie 4 budynki. Dwa z nich już w sprzedaży! Na osiedlu zaprojektowano całą niezbędną infrastrukturę. Inwestycja obejmuje wykonanie ciągów komunikacyjnych, placów zabaw oraz niskiej zieleni i małej architektury. Mieszkania w różnych układach i wielkościach. Dostępne miesz...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.