Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Zbiczno - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

7 działek na sprzedaż Zbiczno. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (7)

Działka budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka budowlana · 1126 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
53 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Mam działkę budowlaną w centrum Zbiczna na sprzedaż. Cena do negocjacji....

Działka rekreacyjna Zbiczno
Zbiczno · Działka rekreacyjna · 3014 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
45 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Duża działka z linią brzegową jeziora Czortek po drugiej stronie drogi bezpośrednio jezioro Łąki o pow 48ha. Działka położona jest między lasami w gm.Zbiczno 7km od Brodnicy. Z Brodnicy do działki prowadzi nowo wybudowana ścieżka rowerowa tzw. "Jaśkowa droga" prowadząca na całe pojezierze brodnickie. Doprowadzona jest woda i prąd.Działka jest ogrodzona. Jest dwupoziomowa dlatego doskonale nadaje się również np. dla 2 rodzin. Idealne miejsce na spacery, wędkowanie, jesienią grzybobranie i wyciecz...

Działka budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka budowlana · 1645 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
36 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Oferta niniejszej aukcji, dotyczy sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Zbiczno, pow. brodnicki, woj. kujawsko - pomorskie (GPS: 53°20'2.724"N, 19°23'4.632"E). Powierzchnia działki wynosi 1645 m2 i jest położona w idealnym miejscu dla kogoś, kto chciałby wybudować dom jednorodzinny lub letniskowy. Do centrum miasta jest jedynie ok. 700 metrów, a działka graniczy z lasem będącym w granicy Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Od jeziora Zbiczno, nad którym jest położony ośrodek wypoc...

Działka budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
32 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka z rozpoczętą budową. Działka w o powierzchni 0,5ha w Zbicznie, zaledwie 1km od centrum wsi, bardzo blisko jeziora i lasu. Znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, jednak jest usytuowana w sposób gwarantujący ciszę oraz prywatność. Ziemia posiada przyłącze elektryczne oraz wodno kanalizacyjne. Rozpoczęta budowa to piwnica ze stropem, pozwalająca na kontynuację budowy wg projektu bądź budowę własnego projektu z wykorzystaniem piwnicy jako fundamentu....

Działka rolno-budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka rolno-budowlana · 3063 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
29 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Atrakcyjnie polozona dzialke o pow.30ar.w miejscowosci Zbiczno na poj.brodnickim.Cicha,spokojna okolica,las,250m.do jeziora Zbiczno,2km od centum. Decyzja o warunkach zabudowy,prad,woda 50m.,dojazd droga utwardzona.Dzialka idealnie nadaje sie pod zabudowe caloroczna jak i rekreacyjna.Polecam i zapraszam do obejrzenia....

Działka budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
18 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z warunkami zabudowy w Zbicznie. Działka położona 500m. od jezior w linii prostej. Do działki prowadzi utwardzona droga. Możliwość powiększenia działki o kolejne 20 arów. Woda, prąd i kanalizacja w odległości ok. 50m....

Działka budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
17 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 15ar. uzbrojona prąd, woda z wodociągu cena do niewielkiej negocjacji....

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.