Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Sasino - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

11 działek na sprzedaż Sasino. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (11)

Działka rolna Sasino Sasinko, ul. Morska
Sasino Sasinko, ul. Morska · Działka rolna · 18800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
5 zł / m²

Działka Sasino Sasinko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną nr działki 148/2 w Sasinie 1.5 km od morza cena do uzgodnienia. ...

Działka rolna Sasino
Sasino · Działka rolna · 110000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 100 000 zł
10 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
11ha ziemi połozone w sasinie 11km do łeby.pole graniczy z sowińskim parkiem narodowym.do morza 1600m,piękna okolica wczasowa z szeroką plażą,dopłaty 1700zł.do ha.ziemia ta podzielona jest na 6 różnych działek.miejscowość turystyczna. Działki nr96/3 0,68ha;nr 97 4,46ha nr.99 0,83ha nr100 1,77ha nr101 1,77ha nr 107 1,66ha...

Działka rekreacyjna Sasino, ul. Wiatrowa
Sasino, ul. Wiatrowa · Działka rekreacyjna · 970 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 500 zł
40 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną nad morzem pod zabudowę rekreacyjną z widokiem na latarnię STILO. Ok. 1500 m do morza. ...

Działka rekreacyjna Sasino
Sasino · Działka rekreacyjna · 582 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
64 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Stilo działka rekreacyjna niezabudowana , piękna okolica...

Działka budowlana Sasino
Sasino · Działka budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
68 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Nowa cena!!! Działka budowlana o pow. 950 m2, położona w atrakcyjnej turystycznie miejscowości Sasino, 1 km od latarni morskiej Stilo, około 3 km do morza, 14 km od Łeby, kilka km od jeziora Sarsbko. W okolicy piękne sosnowe lasy, mnóstwo atrakcyjnych turystycznie miejsc, jak unikalny rezerwat ,,Choczewskie cisy", pałac w Sasinie z pięknym parkiem, stadniny koni, szerokie plaże oraz malownicze wydmy. Przepiękna i barwna okolica, znakomita na odpoczynek i relaks. Zdjęcia przedstawiają działkę ora...

Działka rekreacyjna Sasino Zielonka, ul. Deszczowa 7
Sasino Zielonka, ul. Deszczowa · Działka rekreacyjna · 1422 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
70 zł / m²

Działka Sasino Zielonka na sprzedaż bezpośrednio
Widok na latarnię Stilo. W pobliżu morze, rezerwat przyrody Mierzeja Sarbska. Cicha, spokojna okolica. Dookoła domki letniskowe i łąki. Działka z trzech stron ogrodzona siatką....

Działka budowlana Sasino
Sasino · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
82 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położone działki 6-8 ar. Miejscowość Sasino, Na Osiedlu budujących się domków. Aukcja dotyczy działki 6 ar. Plan zagospodarowania przesrzennego, - budownictwo mieszkalne ( przy wypoczynkowych są większe podatki ) Cena do negocjacji - sprzedaje właściciel. "Sasino to malownicza, spokojna wieś letniskowo- wypoczynkowa na Kaszubach, położona w odległości 12km na wschód od Łeby. Piękny krajobraz, cisza, spokój, kontakt z naturą. Idealne miejsce dla amatorów wycieczek rowerowych, jazdy...

Działka rekreacyjna Sasino
Sasino · Działka rekreacyjna · 886 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
96 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka rekreacyjna o pow. 886 m2 (możliwość przekształcenia na budowlaną), położona w osiedlu domków wczasowych jednorodzinnych. Usytuowana około 1 km od latarni morskiej Stilo, około 3 km do morza, 14 km od Łeby, kilka km od jeziora Sarsbko. Działka ogrodzona i rekultywowana! W okolicy piękne sosnowe lasy, mnóstwo atrakcyjnych turystycznie miejsc, jak unikalny rezerwat ,,Choczewskie cisy", pałac w Sasinie z pięknym parkiem, stadniny koni, szerokie plaże oraz malownicze wydmy. Przepiękna...

Działka budowlana Sasino, ul. Na Ustroniu
Sasino, ul. Na Ustroniu · Działka budowlana · 1013 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 000 zł
107 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Bezpośrednio sprzedam jedną lub dwie bliźniacze działki budowlane po 1013 m2 każda, sąsiadujące ze sobą dłuższym bokiem, przy jednej drodze. Podaję cenę za jedną działkę, druga kosztuje tyle samo. Media w granicy działek. Działki znajdują się w malowniczej, cichej wiosce nadmorskiej, między Jastrzębią Górą a Łebą, w gminie Choczewo. Są to działki budowlane, z wydanymi warunkami zabudowy, położone w suchym, piaszczystym terenie, na słonecznej, dużej polanie zwanej Zieloną Doliną, otoczonej z d...

Działka budowlana Sasino, ul. Morska
Sasino, ul. Morska · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
133 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną działkę nad Morzem, prąd (licznik, skrzynka energetyczna) woda, jest to działka BUDOWLANA mimo iż nie można budować poniżej 1000m2, działka ma zapewnione warunki budowlane dzięki którymi można bez problemu budowac dom.. jest ogrodzona, na działce stoi przyczepa campingowa i jest w cenie działki.  w pobliżu Restauracja Ewa, za płotem znajduje się Pizzeria, oraz Pensjonat.. działka znajduje sie przy głownej drodze do Pałacu..i Choczewa -W pobliżu znajduje się SeaPark Fokarium w S...

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.