Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Mokronos Górny - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

7 działek na sprzedaż Mokronos Górny. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Mokronos Górny
Mokronos Górny · Działka budowlana · 1393 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
251 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dwie działki -Nr.działki 45/7 lub 45/8 -Działka budowlana przy nowo powstającym osiedlu. -Teren płaski -Powierzchnia działki 1393 m2 -Wymiary 26m x 52m -Media ( prąd, telefon, woda, gaz ) -Dojazd nieutwardzony Opis lokalizacji: Miejscowość położona jest 500m od strony zachodniej granicy miasta oraz około 2 km od trasy S8. Kursuje również komunikacja, którą z łatwością dostaniemy się do centrum miasta. W odległości około 10 km znajduję się ...

Działka rolna Mokronos Górny, ul. Akacjowa
Mokronos Górny, ul. Akacjowa · Działka rolna · 1201 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
234 500 zł
195 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Mokronos Górny, gmina Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako 3RP/MR - zabudowa siedliskowa z infrastrukturą towarzyszącą i techniczną. Dojazd do działki: Droga szutrowa. Przeznaczenie: Budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1201 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd - skrzynka na działce. Opis lokalizacji: Komunikacja: podmi...

Działka budowlana Mokronos Górny, ul. Gwarna
Mokronos Górny, ul. Gwarna · Działka budowlana · 1554 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
265 000 zł
171 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż bezpośrednio
Dziaka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Mokronosie Górnym przy ul. Gwarnej i Kasztanowej na nowo powstającym osiedlu nr. działki 60/40.Prostokątna, wjazd od ulicy Gwarnej lub Kasztanowej. Dodatkowo do działki droga 60/41 602m2....

Działka budowlana Mokronos Górny
Mokronos Górny · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
169 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż bezpośrednio
Marzy ci się wybudować dom i szukasz działki budowlanej ta oferta jest właśnie dla Ciebie .Cicha okolica, świeże powietrze ,ładny krajobraz i tylko kilka km od Wrocławia łatwy i szybki dojazd autostrada albo od strony oporowa i około 2,5km do Smolca .Działka znajduję się w Mokronosie Górnym ma powierzchnie 1300 m2 w okolicy są same domy jednorodzinne .W sąsiadujących miejscowosciach Blisko do większych sklepów jak Biedronka, Lidl i Dino .Blisko Bielany Wrocławskie Na działce stoi skrzynka '...

Działka budowlana Mokronos Górny, ul. Gwarna
Mokronos Górny, ul. Gwarna · Działka budowlana · 1750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
149 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Mokronos Górny przy ulicy Gwarnej. Działka 1750 m? przeznaczona pod budowę. Wymiar 58m x 30 m . Potrzebuję pilnie sprzedać.  Ogłoszenie prywatne!!! (bez pośredników). UWAGA! Posiadam też drugą działkę o powierzchni 3650m? . W części budowlana, również na ulicy Gwarnej, tuż obok proponowanej w tym ogłoszeniu....

Działka rolno-budowlana Mokronos Górny, al. Róż
Mokronos Górny, al. Róż · Działka rolno-budowlana · 2524 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
67 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka nr 46/7 o pow. 2542 m2 w Mokronosie Górnym gmina Kąty Wrocławskie- 5 km od granicy Wrocławia. przy alei Róż, objęta MPZP. Do działki doprowadzono wodę oraz energie elektryczna . Dojazd na działkę drogą utwardzoną . Działka nie jest objęta programem 'Natura 2000'....

Działka rolna Mokronos Górny, ul. Spacerowa
Mokronos Górny, ul. Spacerowa · Działka rolna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
50 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2ha ziemi w Mokronosie Górnym ...

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.