Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, śląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2699 działek na sprzedaż śląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2459) oraz niepowtarzające się oferty agencji (240).

Działka inwestycyjna Katowice Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego
Katowice Śródmieście, ul. Juliusza Słowackiego · Działka inwestycyjna · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 500 000 zł
4688 zł / m²

Działka Katowice Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Jest projekt na budowę hotelu ok.6 000 m2 powierzchni użytkowej hotelu. Brak planu miejscowego, plan miejscowy w trakcie sporządzania. Przygotowana WZZiT pod zabudowę hotelową....

Działka inwestycyjna Mikołów
Mikołów · Działka inwestycyjna · 177 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
297 000 zł
1678 zł / m²

Działka Mikołów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość użytkową w samym Centrum Mikołowa. Nieruchomość sprzedaję wraz z projektem przebudowy i pozwoleniem na budowę. Obecnie nieruchomość zabudowana jest wymagającym remontu budynkiem, który był wykorzystywany na cele handlowe o powierzchni około 190 m2. Po przebudowie budynek może uzyskać powierzchnię do 275 m2. Powierzchnia działki wynosi 177m2 . Doskonała lokalizacja!!! Polecam!!! Kontakt bezpośrednio do właściciela....

Działka budowlana Sosnowiec, ul. Grenadierów
Sosnowiec, ul. Grenadierów · Działka budowlana · 530 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
795 000 zł
1500 zł / m²

Działka Sosnowiec na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 530m2 inwestycyjna idealna pod sklep   ...

Działka budowlana Katowice Piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera Jankego
Katowice Piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera Jankego · Działka budowlana · 414 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
600 000 zł
1449 zł / m²

Działka Katowice Piotrowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam rozpoczętą budowę budynku Mieszkalno - Handlowo - Usługowego w idealnej lokalizacji jaką jest Katowice-Piotrowice. Działka znajduje się przy ul. Gen. Jankego bezpośrednio przy drodze. nr Działki 225/3 Powierzchnia działki: 414 m2. Powierzchnia zabudowy budynku: 163,44 m2 Powierzchnia całkowita budynku: 490,32 m2 Powierzchnia użytkowa lokalu handlowego: 135,52 m2 Powierzchnia użytkowa mieszkań: Mieszkanie nr 1. 134,26 m2 Mieszkanie nr 2. 133,91 m2 Kubatura budynku: 1898,9 m...

Działka inwestycyjna Częstochowa, ul. Wilsona 10
Częstochowa, ul. Wilsona · Działka inwestycyjna · 1952 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 800 000 zł
1434 zł / m²

Działka Częstochowa na sprzedaż bezpośrednio
Piękna unikatowa działka inwestycyjna z samym sercu Częstochowy przy ulicy Wilsona 10. Możliwość zabudowy do 11 kondygnacji. Przeznaczenie handlowo - usługowo- mieszkaniowe. CZ1C/00173070/6 numer księgi wieczystej Obecnie funkcjonuje parking. ...

Działka inwestycyjna Katowice Kostuchna, ul. Żarnowcowa
Katowice Kostuchna, ul. Żarnowcowa · Działka inwestycyjna · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
1333 zł / m²

Działka Katowice Kostuchna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną budowlaną o powierzchni 750 m2 wymiary 31mx24m w Katowicach-Kostuchnie ul. Żarnowcowa , działka posiada kategorię do prowadzenia malej działalności gospodarczej powierzchnia równa płaska ,jest uzbrojona w media;woda,prąd,kanalizacja ściekowa,deszczowa,gaz, własną drogę dojazdową ,przód działki posiada wykonaną podbudowę pod parking o wymiarach 31mx7m o nacisku do 40 ton,posiada przygotowany fundament pod bramę wjazdową,z dwóch stron jest ogrodzona ,usytuowana w spok...

Działka budowlana Będzin
Będzin · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
1143 zł / m²

Działka Będzin na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo atrakcyjna nieruchomość wraz z parcelą w centrum Będzina. Kontakt: tel....

Działka inwestycyjna Szczyrk, ul. Turystyczna 6
Szczyrk, ul. Turystyczna · Działka inwestycyjna · 490 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
490 000 zł
1000 zł / m²

Działka Szczyrk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjno/budowlaną przy ulicy Turystycznej 6, usytuowaną w ścisłym centrum Szczyrku (na przeciwko POLOmarket). Działka jest zaopatrzona we wszystkie media i posiada zgodę na zabudowę. Oferta bezpośrednio od Właściciela nieruchomości....

Działka inwestycyjna Tychy, ul. Mikołowska 97
Tychy, ul. Mikołowska · Działka inwestycyjna · 1245 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
964 zł / m²

Działka Tychy na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dom zaadoptowany na biura, idealny dla firm. Działka 1245 m2 Budynek: Piwnica 128m2 (piwnica obniżona wypłytkowana, łazienka) Parter 128 m2 ( 5 pokoi, łazienka) Piętro 128 m2 ( 5 pokoi, łazienka i aneks kuchenny) Wymieniony dach na nowy, możliwość adaptacji strychu na kolejne pomieszczenia....

Działka inna Gliwice Zatorze, ul. Tarnogórska
Gliwice Zatorze, ul. Tarnogórska · Działka inna · 5478 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 204 100 zł
950 zł / m²

Działka Gliwice Zatorze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w centrum Gliwic przy głównej ulicy ,wylotowa droga na Tarnowskie Góry .W pobliżu droga krajowa 88 , A4 , DTŚ. W pobliżu stacja PKP , dworzec autobusowy /Plac Piastów /, sklep FORUM, sklep budowlany, Biedronka, stacja paliw, myjnia samochodowa, kwiaciarnia, wypożyczalnia samochodów, Wykonana dokumentacja geotechniczna ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.