Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1079 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1035) oraz niepowtarzające się oferty agencji (44).

Działka leśna Mściwuje
Mściwuje · Działka leśna · 11100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
1 zł / m²

Działka Mściwuje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki leśne o pow. 1,11 ha w miejscowości Mściwuje gm. Mały Płock, o pow.2,19 ha i o pow. 2,013 ha w miejscowości Serwatki gm. Nowogród, o pow.0,71 ha w miejscowości Baliki gm. Nowogród. Teren bez gałęzi. Cena do uzgodnienia...

Działka rolna Słochy Annopolskie
Słochy Annopolskie · Działka rolna · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
1 zł / m²

Działka Słochy Annopolskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke ktora znajduje sie w miejscowosci slochy annopolskie...

Działka rolna Ostrowie
Ostrowie · Działka rolna · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
1 zł / m²

Działka Ostrowie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 0,6 ha nad rzeką Biebrza cena-8000...

Działka rekreacyjna Białystok
Białystok · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 900 zł
30 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjna z domkiem grilem wiecej inf tel posiadam drugą obok mogę sprzedać dwie ...

Działka rolna Boratyniec Lacki
Boratyniec Lacki · Działka rolna · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
4 zł / m²

Działka Boratyniec Lacki na sprzedaż bezpośrednio
Łąka z wykopanym stawem o powierzchni 50mx9m....

Działka rekreacyjna Cisówka
Cisówka · Działka rekreacyjna · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 000 zł
17 zł / m²

Działka Cisówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną dojazd droga asfaltowa działka znajduje się w środku miejscowości Cisówka 1km od zalewu Siemianówka wymiar dł 58m szer 12m w razie pytań proszę o kontakt...

Działka rekreacyjna Łomża, ul. Grobla Jednaczewska 239
Łomża, ul. Grobla Jednaczewska · Działka rekreacyjna · 554 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 000 zł
22 zł / m²

Działka Łomża na sprzedaż bezpośrednio
RODOS - Rodzinny Ogródek Działkowy Ogrodzony Siatką aleja nr 8, ogródki działkowe nr 238,239, 554 m2, po prawej stronie bliźniak, teren podwyższony, zadbany, alejka betonowa, siatka na podmurówce, domek murowany - pół bliźniaka , w środku kuchenka, można gotować, domek murowany na filarach (woda wylewowa nie sięga). działka torfowa, urodzajna, wszystko rośnie ogromne, do tego trawnik... obok rów z wodą. ...

Działka rolna Policzna
Policzna · Działka rolna · 9300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
1 zł / m²

Działka Policzna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki rolne we wsi Policzna, gm. Kleszczele. działka numer 132 0,93 ha (0,56 ha łąka, 0,36 ha olszyna) 13 000 zł działka numer 133 0,11 ha pastwisko 4 000 zł działka numer 143 0,99 ha grunty orne w tym 0,24 ha łąka 13 000 zł działka numer 225 0,68 ha olszyna i łąka 9 000 zł działka numer 306 0,43 ha olszyna obok wsi Wojnówka 7 000 zł Wszystkie ceny do negocjacji...

Działka rekreacyjna Białystok Dziesięciny
Białystok Dziesięciny · Działka rekreacyjna · 280 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 500 zł
48 zł / m²

Działka Białystok Dziesięciny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek działkowy. Na działce altanka, podłączony prąd, woda. Chętnych zachęcam do kontaktu....

Działka rekreacyjna Hajnówka
Hajnówka · Działka rekreacyjna · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 000 zł
4 zł / m²

Działka Hajnówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w cichym i spokojnym miejscu w pobliżu trasy Hajnówka Białystok (8 km od Hajnówki,50 km.od Białegostoku) dobry dojazd do głównej drogi., jest odpowiednie miejsce na staw. Częściowo porośnięta drzewami - głównie brzozy. oddalona ok:450 m. od zabudowań. Milosników przyrody zapraszam do obejrzenia....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.