Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Zielona Góra

Zielona Góra - 124 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Zielona Góra
2 dni temu
2
dom, 6 pokoi Zielona Góra Stary Kisielin

Zielona Góra Stary Kisielin Dom na sprzedaż

270 6 pokoi Bez pośrednika

Nietuzinkowy DOM z ogrodem przy samym lesie z widokiem na Zagajnik. W fenomenalnej lokalizacji.  Niespełna 10 min.samochodem do centrum miasta, 2 min.pieszo do szkoły podstawowej, 5 min.pieszo do sklepu oraz przystanku autobusowego.  Idealny dla rodziny z dziećmi, przestronny , pełen światła oraz cudownie usytuowany.  S...

1 300 000
4815 zł / m²
5 dni temu
13
Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra Centrum, ul. Kupiecka

Zielona Góra Centrum ul. Kupiecka Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 90 1 piętro Bez pośrednika

Sprzedam bardzo ładne, zadbane mieszkanie, które obecnie wykorzystywane było jako lokal użytkowy - biuro rachunkowe. Lokal posiada drzwi antywłamaniowe oraz domofon Mieszkanie o powierzchni 90m2, ma bardzo dobry i funkcjonalny rozkład pomieszczeń na dwie strony budynku. W mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja. Trzy duże pok...

499 500
5550 zł / m²
ponad tydzień temu
18
Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra Łężyca

Zielona Góra Łężyca Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 39 2 piętro Bez pośrednika

Sprzedam nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, usytuowane na 2-gim piętrze w kompleksie mieszkalnym Nova Park na osiedlu Łężyca – Inwestycyjna. Mieszkanie zostało wykończone pod klucz, w nowoczesnym stylu, z wysokiej klasy materiałów. Budynek również został zaprojektowany wg nowoczesnej architektury. Mieszkanie zna...

340 000
8718 zł / m²
ponad tydzień temu
2
Działka rolna Zielona Góra Nowy Kisielin, ul. Nowy Kisielin-Świerkowa

Zielona Góra Nowy Kisielin ul. Nowy Kisielin-Świerkowa Działka na sprzedaż

rolna 8150 Bez pośrednika

Polecam przepiękną działkę pod lasem w Nowym Kisielinie, ponad 8.000 mkw., rejon ul. Świerkowej. Zakup od właściciela, zero prowizji, AGENCJOM DZIĘKUJĘ! Teren o powierzchni 8.150 mkw., idealny pod zabudowę mieszkaniową, przemysłową lub jako inwestycja. Do nabycia w całości lub w części (podział na koszt kupującego). Działk...

407 500
50 zł / m²