Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Zamość

Zamość - 80 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Zamość
wczoraj
nowe
1
Mieszkanie 4-pokojowe Zamość Stare Miasto, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Zamość Stare Miasto ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 77 parter Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 77 metrów - 4 pokojowe na parterze w bloku 4 - piętrowym. Mieszkanie znajduje się na ul. Wyszyńskiego - osiedle Stare Miasto Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi i dwóch mniejszych, toaleta i łazienka osobne. Przedpokój w kształcie litery L. Mieszkanie posiada piwnicę, balkon i ogródek Mieszkanie d...

390 000
5065 zł / m²
2 dni temu
7
Mieszkanie 2-pokojowe Zamość Nowe Miasto, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Zamość Nowe Miasto ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 47 3 piętro Bez pośrednika

Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie o powierzchni 47m3, dwa pokoje + kuchnia + łazienka (do mieszkania należy piwnica) na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Na podłodze parkiet dębowy, niedawno cyklinowany i lakierowany. Łazienka po generalnym remoncie. Mieszkanie własnościowe. Bardzo dobra lokalizacja...

220 000
4681 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
Działka budowlana Zamość Zamczysko, ul. Wałowa

Zamość Zamczysko ul. Wałowa Działka na sprzedaż

budowlana 1360 Bez pośrednika

Superatrakcyjna działka w rewelacyjnej lokalizacji, na Osiedlu Zamczysko, przy ul.Wałowej, którą zamyka "zawrotnicą" dla dojazdu służb komunalnych. Powierzchnia 1360m2. Przeznaczenie w MPZP Zamościa - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Urządzona i wolna KW. Działka posiada dostęp do wszelkich niezbędnych mediów. Jest og...

435 200
320 zł / m²