Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Września

Września - 33 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Września
wczoraj
nowe
4
Działka rekreacyjna Września, ul. Działkowców

Września ul. Działkowców Działka na sprzedaż

rekreacyjna 400 Bez pośrednika

Oferuję na sprzedaż ogródek działkowy o wielkości 400 m2. Działka jest położona w bardzo dobrej, zacisznej okolicy przy ul. Działkowców. Dużym atutem ogródka jest prywatność od sąsiadów stworzona dzięki widocznej na zdjęciu bukszpanowej alejce, a także dużym drzewom owocowym. Działka posiada bardzo dobrą ziemię pod uprawę...

37 500
94 zł / m²
2 dni temu
5
Mieszkanie 2-pokojowe Września, ul. Stefana Batorego

Września ul. Stefana Batorego Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 47 4 piętro Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie we Wrześni osiedle Batorego (wielka płyta) budynek po termodernizacji. Nowe okna rolety, na balkonie nierdzewka i szyby bielone. 4 piętro, 45 m2, 2 pokoje. Bardzo niski czynsz około 320zl. W tym, CWU, CO, fundusz remontowy, podatek ścieki. Prąd na osobnym liczniku. Mieszkanie jest wynajmowane. Umowa do czer...

180 000
3830 zł / m²
2 dni temu
6
Mieszkanie 3-pokojowe Września Centrum, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Września Centrum ul. Jana Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 57 2 piętro Bez pośrednika

Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Wrześni. Mieszkanie położone jest przy ul. Dąbrowskiego i mieści się na drugim piętrze. Mieszkanie posiada trzy pokoje, kuchnie i łazienkę o łącznej powierzchni 56.6 m2. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Nie wymaga generalnego remontu. W całym mieszkaniu jest zadbany drewniany pa...

299 000
5246 zł / m²