Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Wrocław

Wrocław - 1035 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Wrocław
dzisiaj
nowe
12
Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, Bednarska

Wrocław Fabryczna Bednarska Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 74 2 piętro Bez pośrednika

Do sprzedania dwupak kawalerek - typu open space, urządzone w nowoczesnym skandynawskim stylu. Mieszkania są na jednej księdze wieczystej, zakup możliwy tylko w dwupaku. Każde z mieszkań posiada duży salon z aneksem kuchennym, strefę jadalnianą oraz strefę wypoczynkową a także łazienkę z wc. Mieszkania są bardzo dobrze ...

529 900
7156 zł / m²
dzisiaj
nowe
5
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Jagodno

Wrocław Jagodno Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 48 1 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie,częściowo zrobione, aneks kuchenny przeniesiony do dużego pokoju. Wiecej informacji pod telefon. Możliwość wysłania zdjec. Sprzedaż prywatna....

450 015
9375 zł / m²
dzisiaj
nowe
5
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Stare Miasto, ul. Łąkowa

Wrocław Stare Miasto ul. Łąkowa Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 47 4 piętro Bez pośrednika

Wrocław Stare Miasto, ul. Łąkowa, 47mkw., BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 mkw., po generalnym remoncie w 2013r. Położone jest na 4. piętrze kamienicy przy ul. Łąkowej - STARE MIASTO - w odległości kilometra od Rynku i dworca PKP. Świetnie skomunikowane z innymi częściami mias...

435 000
9255 zł / m²
ponad miesiąc temu
19
Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Kozanów, ul. Gołężycka 13

Wrocław Kozanów ul. Gołężycka Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 63 1 piętro Bez pośrednika

W pełni rozkładowe - mieszkanie składa się z 4 bardzo przestronnych pokoi, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób ceniących przestrzeń. Wykończone pod klucz - z dbałością o najmniejszy szczegół. Nikt w nim jeszcze nie mieszkał i zaraz po wejściu można poczuć zapach świeżości. Wszystkie meble i akcesoria są na gwaran...

519 700
8262 zł / m²