Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Warszawa

Warszawa - 3112 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Warszawa
dzisiaj
nowe
6
dom Warszawa Rembertów, ul. Kadrowa

Warszawa Rembertów ul. Kadrowa Dom na sprzedaż

100 Bez pośrednika

Nieruchomość w samym sercu Rembertowa. W promieniu 200 metrów sklepy, restauracje, apteka, bankomaty, przystanki komunikacji miejskiej. Świetna lokalizacja nie wyklucza ciszy i prywatności. Działka ma kształt litery L, a jej większa i atrakcyjniejsza część leży z dala od ulicy i miejskiego zgiełku. Na posesji dom piętrowy o pow...

1 086 000
10860 zł / m²
dzisiaj
nowe
5
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Imielin, ul. Alternatywy

Warszawa Imielin ul. Alternatywy Mieszkanie na sprzedaż

1 pok. 49 4 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie kawalerka 49m2 Imielin, dobra lokalizacja, Alternatywy 4. Blisko kino, restauracje, Arena sportowa, Szpital .Metro...

600 000
12245 zł / m²
dzisiaj
nowe
6
Działka rekreacyjna Warszawa Praga-Północ, ul. Radzymińska

Warszawa Praga-Północ ul. Radzymińska Działka na sprzedaż

rekreacyjna 300 Bez pośrednika

Odstąpię prawo do użytkowania działki rekreacyjnej znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. St. Starzyńskiego przy ulicy Radzymińskiej 312 w Warszawie. Działka z domkiem oraz mediami (prąd, woda) położona w zacisznym miejscu ogrodu, niedaleko głównej alejki od wejścia centralnego. Działka bardzo zadbana z l...

37 000
123 zł / m²
3 dni temu
20
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Wawer, ul. Mielecka 14

Warszawa Wawer ul. Mielecka Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 81 3 piętro Bez pośrednika

Agencjom nieruchomości dziękujemy :) Witamy, Sprzedajemy mieszkanie położone w dzielnicy Wawer- Sadul. Lokalizacja idealna. Mieszkanie położone przy cichych, osiedlowych uliczkach, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane - do SKM ok. 650m. Do śródmieścia dojedziemy w 20 min! W odległości ok. 100m przystanek autobusowy. ...

879 000
10883 zł / m²