Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Wałbrzych

Wałbrzych - 53 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych
wczoraj
7
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych Biały Kamień, ul. Stanisława Duboisa

Wałbrzych Biały Kamień ul. Stanisława Duboisa Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 54 1 piętro Bez pośrednika

Oferta prywatna! Sprzedam przytulne mieszkanie położone przy ulicy Dubois w Walbrzychu. Nieruchomość jest po generalnym remoncie. Wszystkie instalacje nowe. Okna PCV. Ogrzewanie gazowe. Na ścianach gładzie a na podłogach panele. Mieszkanie środkowe, położone na pierwszym pietrze w 2-piętrowej kamienicy. W bloku wymieniona in...

215 000
3981 zł / m²
3 dni temu
8
Działka siedliskowa Wałbrzych Podzamcze

Wałbrzych Podzamcze Działka na sprzedaż

siedliskowa 300 Bez pośrednika

Działka ze sporą altanką, ogrodzona, woda, studnia, drzewa owocowe (2 stare jabłonie i śliwa, młoda czereśnia i wiśnia), krzewy owocowe (borówki, aronie, czarne porzeczki, jeżyny, poziomki) i sporo ozdobnych. Wydzielony pas na warzywnik, ale jak ktoś nie chce nic uprawiać to może posiać w to miejsce trawę. Sektor V, szósta aleja...

5 000
17 zł / m²
3 dni temu
8
Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Śródmieście

Wałbrzych Śródmieście Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 30 1 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie po generalnym remoncie skladajace sie z salonu z kuchnia ,sypialni, przedpokoju oraz lazienki . Do mieszkania przynależy skladzik na korytarzu oraz piwnia . Nie ma problemu z parkowaniem .Orzewane przez piec dwufunkcykny . Wmienione wszystkie instalacje. Miesznaie moge zostawić czesciowo umeblowane ....

130 000
4333 zł / m²