Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne - 7 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ustrzyki Dolne
ponad miesiąc temu
7
Mieszkanie 2-pokojowe Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada

Ustrzyki Dolne ul. 29 Listopada Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 45 2 piętro Bez pośrednika

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE zlokalizowane w Ustrzykach Dolnych przy ul. 29 listopada, w centrum Ustrzyk Dolnych- w okolicy : sklepy, restauracje, zielony rynek, szkoły, apteki, deptak. Doskonała lokalizacja do zamieszkania oraz na wynajem krótkoterminowy (piękny widok z okna na góry). Mieszkanie znajduje...

160 000
3582 zł / m²
ponad miesiąc temu
1
Działka budowlana Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne Działka na sprzedaż

budowlana 700 Bez pośrednika

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700 metrów kwadratowych do sprzedania w Ustrzykach Dolnych, leżąca przy ,, Dużej Pętli Bieszczadzkiej". Prostopadła ulica Bieszczadzka asfaltowa prowadzi na zalesione wzgórze z Wyciągiem Narciarskim GROMADZYŃ. Media: woda, prąd i kanalizacja. W pobliżu działki jest rzeka, kościół, przys...

50 000
71 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
dom wolnostojący Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne Dom na sprzedaż

130 Bez pośrednika

Sprzedam dom w centrum Ustrzyk Dolnych. Ogłoszenie grzecznościowe. Wszelkich informacji udzielę pod numerem telefonu....

450 000
3462 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.