Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Trzebownisko

Trzebownisko - 5 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Trzebownisko
ponad tydzień temu
10
dom, 3 pokoje Trzebownisko

Trzebownisko Dom na sprzedaż

50 3 pokoje Bez pośrednika

Dom na sprzedaż z garażem Dom znajduje się w ścisłym centrum Trzebowniska . Po drugiej stronie ulicy blisko domu znajdują się sklepy spożywcze ,apteki , bank, poczta , przychodnia Profamilia ,urząd gminy , żłobki, przedszkola , Szkoła Podstawowa , kościół , cmentarz Super lokalizacja do centrum Rzeszowa 6 km Bardzo dobra kom...

248 000
4960 zł / m²
ponad miesiąc temu
4
Działka budowlana Trzebownisko

Trzebownisko Działka na sprzedaż

budowlana 1300 Bez pośrednika

Sprzedam działkę 13ar działka budowlana nr 879/6 dojazd przez 1 działkę od drogi 14 tys za ar do negocjacji...

182 000
140 zł / m²
ponad miesiąc temu
2
dom wolnostojący, 5 pokoi Trzebownisko

Trzebownisko Dom na sprzedaż

250 5 pokoi Bez pośrednika

630 000
2520 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.