Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Toruń

Toruń - 201 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Toruń
dzisiaj
nowe
5
Mieszkanie 2-pokojowe Toruń Bielawy

Toruń Bielawy Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 50 parter Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie . 2 pokoje , 49,80m2 . Blok cegła 2009rok, parter, rolety antywłamaniowe , umeblowane , oddzielna kuchnia, osiedle ogrodzone i monitorowane...

360 000
7229 zł / m²
dzisiaj
nowe
8
Mieszkanie 3-pokojowe Toruń Rubinkowo

Toruń Rubinkowo Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 48 parter Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 położone w Toruniu na Rubinkowie I. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Lokal usytuowany jest na parterze w bloku 4-piętrowym. Blok ocieplony, posiada dostęp do wszystkich mediów. Ogrzewanie miejskie. Nieruchomość posiada balkon oraz piwnicę. Lokal poło...

295 000
6120 zł / m²
dzisiaj
nowe
20
Mieszkanie 2-pokojowe Toruń Na Skarpie, ul. Szarych Szeregów

Toruń Na Skarpie ul. Szarych Szeregów Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 50 4 piętro Bez pośrednika

Sprzedam ustawne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, idealne dla singla, pary albo rodziny 2+1. umeblowane – kuchnia i łazienka w pełni umeblowane. W przedpokoju duża szafa w zabudowie, w salonie i pokoju szafy i szafki w zabudowie. Okna plastikowe. Nowe rolety „dzień-noc”. Możliwość pozostawienia mebli ruchomych. Mies...

325 000
6500 zł / m²
ponad tydzień temu
16
Mieszkanie 3-pokojowe Toruń Na Skarpie, ul. Wincentego Witosa  13

Toruń Na Skarpie ul. Wincentego Witosa Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 49 6 piętro Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48,75 m2 w Toruniu Osiedle „Na Skarpie” przy ulicy Witosa w wieżowcu na 6 piętrze /nowa winda/. W pobliżu pawilon handlowy i pętla autobusowa linii 22. W mieszkaniu salon z aneksem kuchennym dwa pokoje i łazienka. Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone /lodówka, zmywarka, kuchenka, pr...

289 000
5928 zł / m²