Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Szczecin

Szczecin - 401 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Szczecin
wczoraj
nowe
17
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Prawobrzeże, ul. Pomarańczowa

Szczecin Prawobrzeże ul. Pomarańczowa Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 65 4 piętro Bez pośrednika

Oferuję do sprzedaży rozkładowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w  5-piętrowym budynku z cegły z 1997 roku na 4. piętrze. Blok przylega do parku, w pobliżu Puszcza Bukowa. Dużym atutem mieszkania jest jego rozkład. Salon z otwartą kuchnią zajmuje ok. 30 m2 (plan kwadratu). P...

480 000
7339 zł / m²
wczoraj
nowe
44
bliźniak, 5 pokoi Szczecin Żelechowa, Czyzyka  21

Szczecin Żelechowa Czyzyka Dom na sprzedaż

260 5 pokoi Bez pośrednika

Sprzedaż bezpośrednia (bez pośrednika). Nr kontaktowy: 603 050 404, mail: chrisszwarc@interia.pl Dom (o pow. całkowitej 260,12 m2) z basenem usytuowany na wzgórzach Żelechowskich przy granicy z Warszewem z przepięknym widokiem na jezioro Dąbie. Posesja jest usytuowana ok. 5-7 minut drogi samochodem od centrum, jest to cicha i...

1 500 000
5767 zł / m²
wczoraj
nowe
4
Działka rekreacyjna Szczecin

Szczecin Działka na sprzedaż

rekreacyjna 300 Bez pośrednika

Sprzedam działkę rekreacyjną z drewnianym domkiem. Domek 18m² plus mała piwnica, działka 300m². Możliwość wjazdu samochodem na sama działkę.Prąd, Woda sezonowa z możliwością podłączenia całorocznej. Działka posiada drugie wejście prosto do lasu. Działka znajduje się niedaleko wieży Bismarcka. Przystanek autobusowy Nehringa 107,1...

40 000
133 zł / m²
ponad miesiąc temu
19
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Jagiellońska

Szczecin Centrum ul. Jagiellońska Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 54 4 piętro Bez pośrednika

Przestronne, rozkładowe 2 pok mieszkanie o pow. 53,6 m2 położone na 4 pietrze budynku z cegły z lat 90 w II linii zabudowy przy ul. Jagiellońskiej. Cisza i spokój a jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miasta - komunikacja, handel, usługi, gastronomia itp. Mieszkanie ciepłe,przytulne, czyste. Pokoje rozkładowe, obszer...

375 000
6996 zł / m²