Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Skwierzyna

Skwierzyna - 12 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Skwierzyna
ponad tydzień temu
5
Działka inwestycyjna Skwierzyna, ul. Poznańska

Skwierzyna ul. Poznańska Działka na sprzedaż

inwestycyjna 26790 Bez pośrednika

Sprzedam działkę w Skwierzynie. Powierzchnia 2,6790 ha. Działka położona przy ul. Poznańskiej, po lewej stronie w kierunku na Chełmsko. Więcej informacji udzielam telefonicznie....

455 430
17 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
Mieszkanie 1-pokojowe Skwierzyna, ul. marsz. Piłsudskiego

Skwierzyna ul. marsz. Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż

1 pokój 24 4 piętro Bez pośrednika

Sprzedam kawalerkę z balkonem. Metraż mieszkania 23,62 m². Kawalerka umieszczona jest na 4 piętrze przy ulicy Piłsudskiego, wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz (jedna osoba 180 zł). Mieszkanie własnościowe - księga wieczysta. Środkowe mieszkanie, cicha spokojna okolica, odnowiony budynek. Do mieszkania przynależy piwnica o...

80 000
3387 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
segmentowiec Skwierzyna

Skwierzyna Dom na sprzedaż

280 Bez pośrednika

Na parterze znajduje się salon, kuchnia, toaleta, łazienka, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Na półpiętrze znajdują się dwa pokoje. Na piętrze są dwa pokoje oraz łazienka. Do domu przynależy przybudówka o powierzchni 56 m2: pokój z aneksem kucha bym, pokój i łazienka....

480 000
1714 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.