Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Sanok

Sanok - 22 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Sanok
ponad tydzień temu
1
Działka budowlana Sanok Olchowce

Sanok Olchowce Działka na sprzedaż

budowlana 1500 Bez pośrednika

Sprzedam atrakcyjną działkę na równym terenie o powierzchni ok. 15 arów w Sanoku na Olchowcach. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi głównej. Działka ma wydane warunki zabudowy. Prąd znajduje sie przy działce, wodę i gaz trzeba podłączyć ale znajdują się nieopodal w sąsiedztwie. Cena 6700 zł / ar Więcej pod numerem telef...

100 500
67 zł / m²
ponad tydzień temu
6
dom wolnostojący, 5 pokoi Sanok

Sanok Dom na sprzedaż

120 5 pokoi Bez pośrednika

Dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2 - góra 4 pokoje , łazienka , mała kuchnia i korytarz Dół - korytarz , kotłownia , piwnica , spiżarnia , kuchnia i pokoj Media - kanalizacja , gaz , prąd Przy domu garaż i budynki godpodarcze...

470 000
3917 zł / m²
ponad miesiąc temu
5
Działka budowlana Sanok, ul. 1000-lecia

Sanok ul. 1000-lecia Działka na sprzedaż

budowlana 880 Bez pośrednika

Sprzedam działkę 9 a , wraz z projektem budynku uslugowo handlowo mieszkalnego . Dzialka o wymiarach 42 m x 20 m . Na dzialce sa media prąd gaz woda kanalizacja, ogrodzona . Na zdjeciach projekt budynku rzut z gory parteru i pietra. Wiecej informacji telefonicznie . Dzialka w Sanoku przy ul. 1000 - lecia...

135 000
153 zł / m²
ponad miesiąc temu
11
Mieszkanie 4-pokojowe Sanok Wójtostwo, ul. Jana Pawła II

Sanok Wójtostwo ul. Jana Pawła II Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 100 2 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie słoneczne, zadbane, garderoba, 2 łazienki po remoncie, w łazienkach ogrzewanie podłogowe, ogrzewane nowy kocioł gazowym dwufunkcyjnym. Duzy balkon. Bardzo dobra lokalizacja, niski czynsz. Mieszkanie jak dom, układ nietypowy dla bloku. Mieszkanie godne polecenia. Niniejsze ogloszenie jest informacją handlową i nie st...

650 000
6500 zł / m²