Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Rzeszów

Rzeszów - 293 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Rzeszów
dzisiaj
nowe
9
Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów, ul. Heleny Marusarzówny

Rzeszów ul. Heleny Marusarzówny Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 40 parter Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku z cegły. Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon, piwnica. Mieszkanie słoneczne, spokojna okolica, dużo zieleni. Możliwa sprzedaż z pełnym wyposażeniem. Cena 330000 zł plus miejsce postojowe w garażu podziemnym za kwotę 27000 zł....

330 000
8250 zł / m²
dzisiaj
nowe
7
Działka rekreacyjna Rzeszów

Rzeszów Działka na sprzedaż

rekreacyjna 300 Bez pośrednika

Dzialka rekreacyjna w ogródkach działkowych ROD Zalesie, położona w atrakcyjnym miejscu nie w sąsiedztwie głównej drogi. Ogrodzona plotem drewnianym, na dzialce zrobione odwodnienie. Domek po remoncie, prad, woda na dzialce. Hustawka, piaskownica, krzaki owocowe, grill , drzewa, altana winogornowa ze stołem i ławkami - świetne m...

25 300
84 zł / m²
3 dni temu
6
Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów Pobitno, ul. Krakusa

Rzeszów Pobitno ul. Krakusa Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 70 3 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie w bloku z cegły z lat 90. Zlokalizowane na kameralnej ulicy Krakusa. 3 pietro z 4. 3 oddzielne pokoje. Kuchnia, wc i łazienka osobno. Brak piecyka gazowego, tzw termy. Ogrzewanie miejskie. Kuchenka na prąd - plyta. Duży balkon ok 6m2. Mieszkanie jest bez skosów. W czynszu (ok 800zl) woda ciepła, zimna, ogrzewanie, int...

400 000
5714 zł / m²
6 dni temu
20
Mieszkanie 4-pokojowe Rzeszów, ul. Sportowa 2B

Rzeszów ul. Sportowa Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 99 4 piętro Bez pośrednika

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela wyjątkowe 100 - metrowe jednopoziomowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie w centrum Rzeszowa. DOSKONAŁA LOKALIZACJA – piesza odległość od Rynku w Rzeszowie stanowi zaledwie 1,8 km. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 9-piętrowego bloku z roku 2008. Blok znajduje się w przy ul. Sportowej w ś...

749 000
7604 zł / m²