Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Rumia

Rumia - 56 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Rumia
wczoraj
nowe
9
Mieszkanie 2-pokojowe Rumia, ul. Poznańska

Rumia ul. Poznańska Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 35 1 piętro Bez pośrednika

Witam:) Mam do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe(!) mieszkanie w bloku na 1 piętrze. Mieszkanie jest słoneczne, ekonomiczne, położone prawie w samym centrum miasta, jednoczenie nie przy głównej ulicy. Do mieszkania prowadzi droga osiedlowa, a ulica jest ślepa, w związku z tym nie ma natężenia samochodów i w mieszkaniu jest bardz...

275 000
7857 zł / m²
6 dni temu
17
Mieszkanie 2-pokojowe Rumia, ul. Grunwaldzka

Rumia ul. Grunwaldzka Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 49 parter Bez pośrednika

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2, ulokowane na spokojnym osiedlu, przy granicy miasta Rumii i Redy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe oraz ogródek o pow. 20 m2. Mieszkanie położone na parterze, okna salonu znajdują się od strony południowo - zachodniej co sprawia, iż mi...

330 000
6735 zł / m²
6 dni temu
16
Mieszkanie 4-pokojowe Rumia, ul. Dębogórska

Rumia ul. Dębogórska Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 57 1 piętro Bez pośrednika

RUMIA MIESZKANIE 4 POKOJOWE – GOTOWE DO WPROWADZENIA, WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE ! Osiedle Królewskie zlokalizowane jest w Rumi przy ulicy Dębogórskiej. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi z bogatą infrastrukturą w okolicy i bliskim otoczeniem terenów zielonych. Oferuję na sprzedaż nowe, przygotowane do wprowadzenia...

476 000
8293 zł / m²
ponad miesiąc temu
1
Mieszkanie 3-pokojowe Rumia Janowo, ul. Gdańska 22

Rumia Janowo ul. Gdańska Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 60 2 piętro Bez pośrednika

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny przy Gdańskiej 22 w Rumi Janowie, ... składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, o powierzchni użytkowej 59,61m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni użytkowej 5,12m2. Lokalizacja mieszkania bardzo atrakcyjna. Wokół wszystkie potrzebne sklepy, przystanki, s...

385 000
6417 zł / m²