Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Radom

Radom - 336 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Radom
wczoraj
nowe
5
Działka budowlana Radom Pruszaków, rog ulic Kleofasa Oginskiego i Ludomira Rozyckiego16

Radom Pruszaków rog ulic Kleofasa Oginskiego i Ludomira Rozyckiego16 Działka na sprzedaż

budowlana 1334 Bez pośrednika

Sprzedam piękną działkę budowlana ( na planie zaznaczona kolorem żółtym) powierzchnia 1334 m2 na Pruszakowie, w rezydencyjnej dzielnicy na obrzeżach miasta Radomia . Do centrum ok 8 km, do galerii handlowej Leclerc 6 km, Lewiatan 3 km, do przystanku autobusów miejskich nr 5, do sklepiku spożywczego tylko 500 metrów, do drogi k...

270 000
202 zł / m²
wczoraj
nowe
16
Działka rekreacyjna Radom Wincentów, ul. Macieja Rataja

Radom Wincentów ul. Macieja Rataja Działka na sprzedaż

rekreacyjna 350 Bez pośrednika

Witam, mam do sprzedania działkę rekreacyjna w ROD storczyk Radom. Powierzchnia gruntu to okolo 350 m2 zabudowana murowanym domkiem. Na działce znajduja sie liczne nasadzenia (drzewa iglaste -sosny, krzewy , drzewka owocowe, winogron) dodatkowo sa dwa krany z woda . Zarowno działka jak i domek sa zadbane. Do dziaki prowadz...

24 000
69 zł / m²
wczoraj
nowe
1
Mieszkanie 2-pokojowe Radom Michałów, ul. Królowej Jadwigi

Radom Michałów ul. Królowej Jadwigi Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 49 8 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie mieści się na 8 piętrze wieżowca w środkowym pionie. Zadbane, czyste, wolne od dymu papierosowego, użytkowane dotychczas tylko przez jedną 4-sobową rodzinę. Kuchnia i łazienka w pełni umeblowane (wedle preferencji możliwość kupna mieszkania całkowicie bez umeblowania). Pokoje i korytarz bez mebli. Parkiet drewnian...

245 000
5000 zł / m²
ponad tydzień temu
1
Działka budowlana Radom Glinice, ul. Błotnia 25

Radom Glinice ul. Błotnia Działka na sprzedaż

budowlana 814 Bez pośrednika

Sprzedam bezpośrednio działkę w centrum Radomia. Doskonale skomunikowana, bardzo blisko dworca PKP....

310 000
381 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.