Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Racibórz

Racibórz - 22 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Racibórz
wczoraj
1
Działka budowlana Racibórz Brzezie

Racibórz Brzezie Działka na sprzedaż

budowlana 2923 Bez pośrednika

Sprzedam działkę na Brzeziu, działka z możliwością zabudowy. Cena 90zl/m2, w pobliżu las, wzgórze Lipki, okolica słabo zabudowana....

260 000
89 zł / m²
ponad tydzień temu
14
Mieszkanie 3-pokojowe Racibórz Centrum

Racibórz Centrum Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 61 3 piętro Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie blisko centrum!! W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia otwarta na salon łazienka oraz przedpokój. Kamienica świeżo po remoncie, została ocieplona oraz pomalowana jest również nowa instalacja grzewcza z miasta. W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna oraz wodna !! Przed kamienica znajd...

230 000
3770 zł / m²
ponad tydzień temu
8
Działka rekreacyjna Racibórz Brzezie

Racibórz Brzezie Działka na sprzedaż

rekreacyjna 500 Bez pośrednika

Sprzedam piękną działkę rekreacyjną na Brzeziu. Atrakcyjna lokalizacja pod samym lasem. Domek letniskowy w pełni umeblowany i wyposażony w kuchnię, łazienkę, miejsce do spania. Piwniczka na narzędzia, szambo. Zadaszony taras z kominkiem, drugie palenisko na ognisko na trawie. Dojazd samochodem pod samą działkę....

120 000
240 zł / m²