Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Przemyśl

Przemyśl - 51 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Przemyśl
6 dni temu
7
Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl Zasanie, ul. Jana III Sobieskiego

Przemyśl Zasanie ul. Jana III Sobieskiego Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 102 parter Bez pośrednika

Witam, Sprzedam dwa mieszkania w domu mieszkalnym na 4 arowej działce w spokojnej dzielnicy Przemyśla na Zasaniu przy ulicy Jana III Sobieskiego. Przedmiotem sprzedaży są dwa ładne,jasne mieszkania dwupoziomowe(parter z poddaszem mieszkalnym o powierzchni po 52m po podłodze a użytkowe po 38m.) Mieszkania do ukończenia remontu...

109 000
1069 zł / m²
ponad tydzień temu
1
Mieszkanie 4-pokojowe Przemyśl Kazanów, ul. Ignacego Paderewskiego

Przemyśl Kazanów ul. Ignacego Paderewskiego Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 62 3 piętro Bez pośrednika

Sprzedam lub zamienię na kawalerkę (cena i dopłata do uzgodnienia) 4-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 61,9 m2. Mieszkanie jest własnościowe i mieści się na osiedlu Kazanów, przy ulicy Paderewskiego....

zapytaj o cenę
ponad tydzień temu
6
Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl Zasanie, ul. Stefana Rogozińskiego

Przemyśl Zasanie ul. Stefana Rogozińskiego Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 48 4 piętro Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2 na IV piętrze bloku przy ulicy Rogozińskiego w Przemyślu. Składa się z 3 pokoi, korytarza, łazienki oraz kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica 6m2. Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu, gotowe do zamieszkania. W pokojach znajdują się dębowe podłogi, w łazience i ku...

210 000
4375 zł / m²
ponad miesiąc temu
14
Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl Osiedle Rycerskie, ul. Marcina Bielskiego 58

Przemyśl Osiedle Rycerskie ul. Marcina Bielskiego Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 55 2 piętro Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 55m na osiedlu Rycerskim. Składa się z dwóch przedpokoi (w jednym małe okienko) kuchni,łazienki (również z okienkiem) pokoju oraz z salonu z wejściem na duży balkon.Mieszkanie bardzo ciepłe (środkowe) i zadbane....

220 000
4000 zł / m²