Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Olsztyn

Olsztyn - 196 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Olsztyn
dzisiaj
nowe
1
Działka budowlana Olsztyn Jaroty

Olsztyn Jaroty Działka na sprzedaż

budowlana 2300 Bez pośrednika

Możliwa jest zamiana na mieszkania lub inne nieruchomosci. Działka o powierzchni około 2300 m2 zabudowana obecnie dużym domem na Jarotach .Można nieruchomość wykorzystać na inną dzałalność np. przedszkole , żłobek , dom opieki itd. Wszystkie informacje na tel. ...

1 500 000
652 zł / m²
wczoraj
8
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn Podgrodzie, al. Aleja Warszawska

Olsztyn Podgrodzie al. Aleja Warszawska Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje 61 2 piętro Bez pośrednika

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie na ulicy Warszawskiej w Olsztynie (Podgrodzie). Całość mieszkania to 60,7 metrów kwadratowych. Administrowane przez Olsztyńską Spółdzielnię Mieszkaniową. Czynsz administracyjny to: 573,40 na dwie osoby. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV kondygnacyjnym bloku. Bardzo blisko do...

335 000
5519 zł / m²
3 dni temu
3
Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn Podgrodzie, ul. Janusza Korczaka

Olsztyn Podgrodzie ul. Janusza Korczaka Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje 62 2 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie środkowe ciepłe 62m czyste parkiet okna plastikowe 3 pokoje oddzielna kuchnia łazienka WC duże dwa przedpokoje wymaga remontu łazienka świetna lokalizacja zarówno na zamieszkanie jak i wynajem dla studentów Mieszkanie było wynajmowane co roku dla...

369 000
5952 zł / m²
ponad miesiąc temu
10
Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn Nagórki, ul. Franciszka Barcza 44

Olsztyn Nagórki ul. Franciszka Barcza Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 43 5 piętro Bez pośrednika

Szanowni Państwo, Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,83 m2, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie w wygodnej lokalizacji na ogrodzonym i całodobowo dozorowanym oraz monitorowanym osiedlu zapewniającym bezpieczeństwo. Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy bloku. Mieszkanie jest położone na V piętrze ośmiokon...

289 000
6748 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.