Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Miechów

Miechów - 17 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Miechów
ponad tydzień temu
2
Działka budowlana Miechów, ul. Polna

Miechów ul. Polna Działka na sprzedaż

budowlana 2317 Bez pośrednika

Działka budowlana o powierzchni 2317 m2. Szerokość ok. 20,5 m długość między 108 a 118 m Możliwość podziału na dwie mniejsze - dojazd możliwy z obu stron. Z obu stron przyłącza woda / gaz / prąd - kanalizacja w planie z obu stron....

330 000
142 zł / m²
ponad miesiąc temu
4
Lokal Miechów Centrum

Miechów Centrum Lokal na sprzedaż

606 Bez pośrednika

OKAZJA INWESTYCYJNA! Sprzedaje osoba prywatna. Oferta ograniczona czasowo. Sprzedam budynek mieszkalno - usługowy z garażem w centrum Miechowa. Umiejscowiony na działce o powierzchni 2,5 ara. Powierzchnia użytkowa budynku to około 606 m2. Na parterze mieszczą się dwa lokale usługowo-handlowe, garaż z przestrzenią roboczą...

1 200 000
1980 zł / m²
ponad miesiąc temu
1
Działka rolno-budowlana Miechów

Miechów Działka na sprzedaż

rolno-budowlana 4800 Bez pośrednika

Witam, działka rolna z mpzp grunty klasy II i III wjazd utwardzony zgłoszony naniesiony na plan ,dojazd droga utwardzona na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie....

320 000
67 zł / m²
2 dni temu
2
Działka budowlana Miechów Zagrody, ul. Zagrody

Miechów Zagrody ul. Zagrody Działka na sprzedaż

budowlana 1000 Bez pośrednika

Do sprzedania działka budowlana przy ul Zagrody Ok 30 m od ulicy przy drodze wewnętrznej o szer , 5 m. Media (prąd woda kanalizacja i gaz )przy drodze głównej Działka z panoramą na cały Miechów - południowa Do sprzedania tylko jedna działka do 10 a. Na mapce z MPZG są jeszcze stare numery działek , obecnie zostały scalone...

130 000
130 zł / m²