Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Magdalenka

Magdalenka - 9 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Magdalenka
ponad tydzień temu
6
Działka budowlana Magdalenka, ul. Środkowa

Magdalenka ul. Środkowa Działka na sprzedaż

budowlana 1297 Bez pośrednika

Zalesiona działka budowlana w pięknej i spokojnej okolicy na skraju lasu . Na działce mały domek drewniany i maleńki murowany domek gospodarczy . Wszystkie media doprowadzone .Dojazd bezpośrednio z drogi wyłożonej kostką brukową . Po sąsiedzku piękne domy i życzliwi sąsiedzi .Do sprawdzenia obręb 0016 dz.nr.1807....

640 000
493 zł / m²
ponad tydzień temu
12
dom wolnostojący, 4 pokoje Magdalenka, ul. Piaskowa

Magdalenka ul. Piaskowa Dom na sprzedaż

99 4 pokoje Bez pośrednika

PRAWDZIWA, NIEPOWTARZALNA OKAZJA! Pięknie położona nieruchomość w Magdalence pod Warszawą w cenie większego mieszkania w głośnej, niebezpiecznej i zanieczyszczonej Warszawie. (Po wybudowaniu nowej obwodnicy z Krakowa dojazd do ścisłego centrum miasta jest szybszy niż np z drugiej strony Wisły) -15 km - Do centrum Warszawy...

800 000
8081 zł / m²
ponad miesiąc temu
10
Działka budowlana Magdalenka, ul. Gąsek

Magdalenka ul. Gąsek Działka na sprzedaż

budowlana 2979 Bez pośrednika

2979 m2 (30% pod zabudowę o wys. do 10m) 40x60x78x50m (patrz mapka), na skraju lasu sosnowego, obok sadu owocowego, na działce jest prąd, gaz, woda, szambo (kanalizacja jest doprowadzona na początek ul.Gąsek, 60m od działki, możliwe wykonanie przyłącza), dom parterowy do rozbiórki, garaż; ...

900 000
302 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.